نماد آخرین خبر

آخرین آمار بیماری کرونا در استان چهارمحال و بختیاری

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
آخرین آمار بیماری کرونا در استان چهارمحال و بختیاری

باشگاه خبرنگاران/ تست ۱۶ مراجعه کننده بيمارستاني با علائم باليني مشکوک به بيماري کوويد ۱۹ که در مراکز درماني چهارمحال و بختياري بستري شده بودند مثبت قطعي اعلام شد.

سيد راشد جزايري، رئيس مرکز بهداشت چهارمحال و بختياري گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۳ بيمار با علائم باليني مشکوک به بيماري کرونا به مراکز بهداشتي و درماني سرپايي استان مراجعه داشته اند که از اين تعداد ۳۹ بيمار با علائم مشکوک به اين بيماري در مراکز درماني بستري شده اند.
او افزود: طي ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپايي، تست ۱۶ مراجعه کننده بيمارستاني با علائم باليني مشکوک به بيماري کوويد ۱۹ که در مراکز درماني بستري شده بودند مثبت قطعي اعلام شد.
جزايري اضافه کرد: هم اکنون ۲۰۰ بيمار مثبت قطعي و مشکوک به بيماري کرونا در مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند که از اين تعداد ۱۵۵ نفر مثبت قطعي و مابقي در انتظار پاسخ نتايج آزمايشات براي رد يا تاييد بيماريشان هستند.
او ادامه داد: متأسفانه طي ۲۴ ساعت گذشته دو مورد جديد فوتي ناشي از ابتلا به بيماري نوپديد کوويد ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتي‌هاي ناشي از ابتلا به اين بيماري در چهارمحال و بختياري ۲۹۰ نفر است.
جزايري گفت: همم اکنون ۳۶ بيمار با شرايط بحراني و حال عمومي نسبتاً بد در بخش‌هاي مراقبت ويژه مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان چهارمحال و بختياري را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday