نماد آخرین خبر

دستگیری متهم به قتل پدر و پسر یک خانواده در زاهدان

منبع
فارس
بروزرسانی
دستگیری متهم به قتل پدر و پسر یک خانواده در زاهدان

فارس/ جانشين فرماندهي انتظامي سيستان و بلوچستان گفت: با هوشياري و سرعت عمل کاراگاهان اداره جنايي پليس آگاهي استان و شهرستان چابهار متهم به قتل پدر و پسر يک خانواده در کمتر از يک ساعت از وقوع قتل شناسايي و دستگير شد.

احمد طاهري، جانشين فرماندهي انتظامي سيستان و بلوچستان اظهار کرد: هفتم مهر ماه سال جاري گزارشي مبني بر يک مورد درگيري و نزاع در يکي از محله هاي شهر چابهار به پليس آگاهي اعلام شد.
وي افزود: در بررسي هاي اوليه مشخص شد در يک نزاع جمعي بر سر يک سري اختلافات قبلي و درگيري لفظي، دو نفر از يک خانواده که مردي 76 ساله  و پسرش که جواني 32 ساله بوده توسط ضربات چاقو مجروح که پس از انتقال به بيمارستان هر دو نفر به دليل شدت جراحات وارده فوت مي کنند.
طاهري با اشاره به کشف آلات قتل در صحنه جرم، تصريح کرد: کارآگاهان دايره مبارزه با جرائم جنايي پليس آگاهي استان و شهرستان چابهار پس از بررسي دقيق صحنه، تحقيقات خود را آغاز و در بررسي هاي اوليه خود در رابطه با اين قتل، به فردي که با اعضاي اين خانواده اختلاف داشتند، مظنون شدند.
اين مقام ارشد انتظامي بيان کرد: تيم رسيدگي کننده پرونده با استفاده از شيوه هاي نوين پليسي به ادله و مستندات در خصوص دست داشتن فرد مظنون در قتل پدر و پسر، وي را دستگير و به پليس آگاهي منتقل کردند.
جانشين فرمانده انتظامي استان عنوان کرد: متهم به قتل در بازجويي هاي اوليه خود در ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرم شد، ولي در مقابله با ادله و مستندات پليسي، لب به اعتراف گشود و از اختلافات قبلي و درگيري هاي لفظي با مقتولين لب به سخن گشود و به جرم خود اعتراف کرد.
طاهري ضمن اظهار تاسف از بروز چنين حادثه تلخي، از شهروندان خواست: حين بروز هرگونه اختلافي قبل از تصميم خودسرانه و عجولانه، به مراجع صالح قضايي و انتظامي مراجعه کنند.
گفتني است؛ متهم پس از تکميل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سيستان و بلوچستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today