نماد آخرین خبر

تهیه تبلت برای دانش‌آموزان محروم در اولویت خیران باشد

منبع
فارس
بروزرسانی
تهیه تبلت برای دانش‌آموزان محروم در اولویت خیران باشد

فارس/ رئيس قرارگاه شهيد سليماني رزمايش مواسات و کمک مؤمنانه شهرستان شاهرود بر لزوم تهيه تبلت براي دانش‌آموزان نيازمند و محروم توسط خيران تأکيد کرد.

حجت‌الاسلام‌ عباس اميني رئيس قرارگاه شهيد سليماني رزمايش مواسات و کمک مؤمنانه شهرستان شاهرود با تقدير از زحمات انجام‌شده در راستاي رزمايش مواسات و کمک مؤمنانه اظهار کرد: اين تلاش‌ها داراي اجر دنيوي و اخروي است و از سپاه،و بسيج و آموزش و پرورش براي کمک به دانش‌آموزان نيازمند تقدير مي‌شود.
وي با تأکيد بر ضرورت توجه به نياز روز دانش‌آموزان گفت: دانش‌آموز امروز ما به تبلت نياز دارد؛ هر چند کيف و دفتر هم مهم است اما اولويت دانش‌آموزان، امروز تبلت است که خيران بايد در اين مسير حرکت کنند و ستاد اجرايي فرمان امام راحل هم البته تعداد زيادي تبلت تهيه و توزيع کرده است.
امام جمعه شاهرود با دعوت از خيران و کساني که نذر عام در دهه آخر صفر دارند، براي صرف اين خيرات در امر تهيه تبلت براي دانش‌آموزان نيازمند افزود: اين ابزار نوين در اولويت تأمين براي دانش‌آموزان و دانشجويان است و بايد در اين مسير حرکت کنيم.
اميني بيان کرد: تهيه کتب کمک‌درسي براي دانش‌آموزان نيازمند نيز مورد توجه باشد تا جبران کم‌کاري درسي اين دانش‌آموزان شود.
در اين مراسم که فرمانده سپاه ناحيه شاهرود، معاون مديرکل و مدير آموزش و پرورش شهرستان و ساير مسؤولان شهر حضور داشتند بيش از يک هزار و ۸۰۰ بسته لوازم‌التحرير به گروه‌هاي جهادي و محلات اسلامي شهرستان تحويل شد تا در اختيار دانش‌آموزان نيازمند در سطح شهرستان قرار گيرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سمنان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرين خبر سمنان در اينستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today