نماد آخرین خبر

واژگونی خودرو در جزیره کیش یک کشته برجای گذاشت

منبع
بروزرسانی
واژگونی خودرو در جزیره کیش یک کشته برجای گذاشت

پايگاه خبري پليس/ معاون اجتماعي فرمانده انتظامي ويژه و پايگاه درياباني اين جزيره از مرگ يک زن جوان و مصدوم شدن 2 نفر از سرنشينان خودرو هيوندا بر اثر واژگوني خبر داد.

سرگرد محمد زنگانه، معاون اجتماعي فرمانده انتظامي ويژه و پايگاه درياباني کيش گفت: شب گذشته حوالي ساعت يک بامداد در پي وقوع تصادف خودروي هيوندا ولستر که از بلوار مرجان به سمت سيمرغ در حال تردد بود، ماموران گشت پليس راهنمايي و رانندگي به محل حادثه اعزام شدند.
وي با اشاره به اينکه کارشناسان پليس راهور علت اصلي تصادف را تخطئي از سرعت مطمئنه و عدم توانايي در کنترل وسيله نقليه توسط راننده اعلام کردند، افزود: اين خودرو بر اثر برخورد با ديواره کنار بلوار واژگون شده و به علت عدم استفاده از کمربند ايمني توسط سرنشينان، متاسفانه زني 20 ساله در اين سانحه رانندگي جان باخته و 2 نفر از سرنشينان اين خودرو نيز مصدوم شدند.
سرگرد زنگانه با اشاره به اينکه عواقب منفي رخدادهاي نادر بسياري به سرعت وابسته‌ است، اهتمام داشت: عبارت «من هيچ کاري نمي‌توانستم انجام دهم»، توضيحي براي رفع مسئوليت در قبال جان خود و عزيزان مان نيست.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي ويژه و پايگاه درياباني کيش رعايت قوانين و مقررات رانندگي را از مهم‌ترين شاخصه‌‌هاي توسعه‌ يافتگي و نشانه فرهنگ بالاي ملي دانست که مي طلبد همه شهروندان به اين قوانين که براي ايمني بيشتر است، احترام بگذارند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرين خبر هرمزگان در اينستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today