نماد آخرین خبر

انتقاد فرمانده سپاه بوشهر از شنای مختلط

منبع
همشهري آنلاين
بروزرسانی
انتقاد فرمانده سپاه بوشهر از شنای مختلط

همشهري آنلاين/ فرمانده سپاه امام صادق عليه السلام استان بوشهر گفت: آداب اسلامي در فضاي مجازي به خوبي رعايت نمي‌شود.

سردار علي رزمجو، فرمانده سپاه امام صادق عليه السلام استان بوشهر اظهار کرد: چنانچه امر به معروف و نهي از منکر در جامعه به يک فرهنگ عمومي تبديل شود باعث رشد و موفقيت جامعه و افراد آن مي‌شود.
وي با انتقاد از عدم احساس مسئوليت برخي از مسئولين در زمينه اجراي امر به معروف و نهي از منکر، ابراز کرد: امر به معروف و نهي از منکر فريضه‌اي الهي و همگاني است که نياز است همه مسئولين و قشرهاي مردم در انجام آن مشارکت داشته باشند.
اين مقام مسئول اضافه کرد: دستگاه‌ها و سازمان‌هاي مردم نهاد مختلفي در جامعه در زمينه اجرا و نهادينه کردن فرهنگ امر به معروف و نهي از منکر وجود دارد که چنانچه همه اين‌ها با هم قرارگاهي را در اين زمينه در سطح استان تشکيل دهند داراي وحدت رويه و قدرت اجرايي بالاتري مي‌شوند.
دبير ستاد احياء امر به معروف و نهي از منکر استان بوشهر افزود: پيشنهاد تشکيل قرارگاه امر به معروف و نهي از منکر در استان به معناي دولتي کردن اجراي اين فريضه ديني و ايجاد تشکيلات دولتي نيست، بلکه با راه‌اندازي اين قرارگاه سازوکاري مشخص مي‌شود تا هر نهاد و يا شخصي با پرهيز از موازي‌کاري به انجام بيش‌تر و بهتر وظايف خود اقدام کند.
فرمانده سپاه استان بوشهر با اشاره به وضعيت نامناسب فضاي مجازي، يادآور شد: متأسفانه آداب اسلامي در فضاي مجازي به خوبي رعايت نمي‌شود و اين مسئله باعث شده تا سبک زندگي در جامعه ما تغيير کند.
فرمانده سپاه امام صادق عليه السلام تصريح کرد: انجام امر به معروف و نهي از منکر در چنين شرايطي کاري پيچيده است که ضرورت دارد روش‌هايي مناسب براي انجام اين کار در نظر گرفته شود که پيشنهاد ما اين است که مجمع رهروان امر به معروف استان روش‌هاي غيرمحسوسي را که داراي اثربخشي بالا در اين زمينه باشند تهيه و در دستور کار خود قرار دهد.
رزمجو در پايان با انتقاد از انجام شناي مختلط در بوشهر، خاطرنشان کرد: براي رفع اين مشکل لازم است مکان‌هايي براي شناي خواهران و برادران به صورت جداگانه مشخص شود که در اين زمينه جلسات مختلفي با نهادهاي مسئول تشکيل شده؛ امّا متأسفانه با وجود قول‌هاي خوبي که در اين زمينه دادند تاکنون اقدامي در اين زمينه صورت نگرفته است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday