نماد آخرین خبر

گفت ‌و گو با شرور سابقه ‌دار منطقه مشیریه

منبع
تابناک
بروزرسانی
گفت ‌و گو با شرور سابقه ‌دار منطقه مشیریه

تابناک/ شرور سابقه‌دار محله مشيريه که به همراه چند نفر از دوستانش به يک مغازه قصابي حمله کرده و با مجروح کردن مرد قصاب و تخريب خودرواش باعث ايجاد رعب و وحشت در محل شده بودند در حالي صبح ديروز از سوي پليس در خيابان‌ها گردانده شد که ۹ سال قبل نيز به جرم شرارت دستگير شده و براي تنبيه و عبرت او را مقابل چشم مردم گردانده بودند.

هرچند اين مرد شرور و همدستانش در سال ۹۰ نيز به خاطر شرارت‌هاي پي درپي و شکايت ۶۰ نفر دستگير شده و در خيابان مقابل چشم مردم گردانده شده بودند، اما اين ماجرا باعث عبرت آن‌ها نشده و دست از شرارت‌هايشان برنداشتند و حدود دو هفته قبل بود که اين اراذل و اوباش با دو خودروي پرايد سفيد رنگ مقابل مغازه قصابي در خيابان مشيريه ايستادند و در حالي که ماسک به چهره داشتند، قمه به‌دست وارد مغازه قصابي شده و اقدام به مجروح کردن مرد قصاب کردند. آن‌ها حتي خودرويي که مقابل مغازه بود را نيز تخريب کرده و با همان خودروهاي پرايد اقدام به فرار کردند.

در تحقيقات از مرد قصاب و بررسي تصاوير متهمان، هويت آن‌ها شناسايي شد. با شناسايي متهمان اين پرونده، مأموران پليس امنيت وارد عمل شده و سه نفر از متهمان را دستگير کردند، اما سردسته و نفر اصلي اين باند در يکي از شهرستان‌هاي شمال غربي کشور دستگير شد. اين متهم روز گذشته از مقابل کلانتري مشيريه سوار بر خودروي مأموران کلانتري به محل درگيري منتقل شد. او علاوه بر اينکه در مقابل چشم مردم منطقه چرخانده شد به بازسازي صحنه درگيري نيز پرداخت.

برخورد جدي با اشرار و اوباش
سردار علي ذوالقدري رئيس پليس امنيت عمومي تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار «ايران» گفت: يکي از اولويت‌هاي اصلي و ويژه نيروي انتظامي و پليس امنيت تهران بزرگ، شناسايي و کنترل و برخورد قاطع با مخلين امنيت و اشرار است. کساني که براي مردم ايجاد مزاحمت کرده و به هر نوعي اخلال در نظم عمومي به وجود مي‌آورند اموال مردم را تخريب مي‌کنند و به مردم آسيب مي‌رساندند.

ازدواج به شرط توبه
«ما دزد و سارق نيستيم، ما سر ناموس دعوا مي‌کنيم» اين جملاتي است که شرور سطح يک پايتخت در برابر عکاسان و خبرنگاران رسانه‌ها مي‌گويد. مرد جواني که به خاطر شرارت‌هايش نامش در ليست پليس امنيت بوده و در يکي از شهرستان هاي شمال غربي کشور بازداشت شد.

چرا مرد قصاب را زدي؟
دعواي فاميلي بود بايد ادبش مي‌کرديم. مزاحم دختر دايي پدرم شده بودند. بعدش هم شوهر دختره را کتک زده بودند. من هم غيرتم قبول نکرد ساکت بمانم.

چند سابقه کيفري داري؟
۵ يا ۶ تا سابقه کيفري دارم، اما ۶ سالي مي‌شود که دور خلاف را خط کشيده‌ام از سال ۹۴ که آخرين مورد درگيري بود توبه کردم.

چرا توبه کردي؟
شرط ازدواج همسرم اين بود. همسرم فاميلمان بود و زماني که به خواستگاري اش رفتم شرط گذاشت که اگر او را مي‌خواهم بايد توبه کنم و دور خلاف را خط بکشم. من هم اين کار را کردم.


پس چرا دوباره خلاف کردي؟
وقتي دستگير شدم همسرم همراهم بود خلاف نکردم دعواي ناموسي بود.

چند سال زندان بودي؟
يادم نمي‌آيد، اما هر بار ۶ ماه تا يک سال حبس مي‌کشيدم.

اولين بار چند ساله بودي که زندان افتادي؟
۱۶ يا ۱۷ سالم بود. همش دعوا مي‌کردم مادرم آنقدر از دستم حرص خورد که تومور مغزي گرفت و مرد.


شغلت چيست؟
در کار خريد و فروش مس هستم.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran