نماد آخرین خبر

سلماس پربارش‌ترین شهر آذربایجان‌غربی در شبانه‌روز گذشته بود

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سلماس پربارش‌ترین شهر آذربایجان‌غربی در شبانه‌روز گذشته بود

ايرنا/ کارشناس اداره‌کل هواشناسي آذربايجان‌غربي گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته از چهار شهرستان اين استان بارندگي گزارش شده که سلماس با ۷.۲ ميلي‌متر بيشترين بارندگي را به خود اختصاص داده است.

ياسر اشتاد، کارشناس اداره‌کل هواشناسي آذربايجان‌غربي اظهار کرد: بعد از سلماس، شهرستان‌هاي تکاب، خوي و بخش انزل اروميه با ثبت ۱.۵، ۱.۴ و ۰.۴(چهار دهم) ميلي‌متر به ترتيب بيشترين بارندگي را داشتند.
وي ادامه داد: بارش‌هاي پراکنده‌اي را همراه با رگبار طي امروز و فردا در مناطق مرکزي آذربايجان‌غربي شاهد خواهيم بود.
کارشناس اداره کل هواشناسي آذربايجان‌غربي گفت: اين سامانه در حال خروج از مرزهاي استان است و از روز جمعه تا اواسط هفته آينده هيچ بارشي را نخواهيم داشت.
اشتاد با اشاره به اينکه طي ۲۴ ساعت گذشته شاهد کاهش هفت درجه‌اي دماي هوا در شهرستان اروميه بوديم، بيان کرد: اين هواي سرد تا پايان هفته در سطح استان حاکم خواهد بود و از هفته آينده دماي هوا سه تا چهار درجه سانتي‌گراد افزايش مي‌يابد.
وي تاکيد کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته شاهين‌دژ با ۲۱ درجه بالاي صفر و چالدارن با سه درجه بالاي صفر گرمترين و سردترين شهرهاي آذربايجان‌غربي بودند.
کارشناس اداره‌کل هواشناسي آذربايجان‌غربي اظهار کرد: در اين مدت اروميه مرکز استان در سردترين ساعات ۹ درجه بالاي صفر و در گرمترين ساعات ۱۵ درجه بالاي صفر را ثبت کرده است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان غربي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان غربي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today