نماد آخرین خبر

کرونا گردشگاه ‌ها و مسیر سواحل رشت را مسدود کرد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
کرونا گردشگاه ‌ها و مسیر سواحل رشت را مسدود کرد

ايرنا/ فرماندار شهرستان رشت با توجه به وضعيت قرمز کرونايي در اين شهرستان، از مسدودشدن تفرجگاه و مسير ورودي سواحل رشت در تعطيلات پيش رو خبر داد.

علي فتح اللهي فرماندار شهرستان رشت با اشاره به فرارسيدن اربعين حسيني و تعطيلات پيش رو تاکيد کرد: بخشداران در مناطق مختلف شهرستان رشت نسبت به تعطيلي تفرجگاه ها و مسدود نمودن مسير سواحل در تعطيلات پيش رو نظارت جدي داشته باشند.
وي با بيان اينکه شهرستان رشت در اين روزها در وضعيت قرمز بيماري کرونا قرار دارد، اظهار داشت: استان گيلان و شهرستان رشت شرايط پذيرش مسافر را ندارد، درخواست ما از هموطنان اين است که به اين شهرستان سفر نکنند.
وي با قدرداني از کادر درمان خاطر نشان کرد: کادر درمان از ابتداي شيوع ويروس کرونا تاکنون بيش از هفت ماه است که براي خدمات رساني به بيماران کرونا پاي کار هستند لذا بايد با رعايت پروتکل هاي بهداشتي و پيشگيري از انتشار ويروس کرونا به صورت عملي قدردان آنها باشيم.
فرماندار شهرستان رشت با تاکيد بر ضرورت رعايت پروتکل هاي بهداشتي پيشگيري از انتشار ويروس کرونا خاطر نشان کرد: در رعايت پروتکل هاي بهداشتي نبايد سهل انگاري شود همه بايد مراقبت کرده و بي تفاوت نباشند.
فردا "پنجشنبه" اربعين حسيني است.
شهرستان رشت داراي ۲۳ کيلومتر نوار ساحلي در بخش هاي خمام، خشکبيجار و لشت نشاء است که ۱۱ روستاي ساحلي را در بر مي گيرد.
تاکنون ۴۷۹ هزار و ۸۲۵ نفر در کشور به طور قطعي به ويروس کرونا مبتلا شده و ۲۷ هزار و ۴۱۹ نفر نيز فوت کرده اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان گيلان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر گيلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرين خبر گيلان در اينستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today