نماد آخرین خبر

هیچ‌ تجمعی در روز اربعین در بقاع متبرکه چهارمحال و بختیاری نداریم

منبع
فارس
بروزرسانی
هیچ‌ تجمعی در روز اربعین در بقاع متبرکه چهارمحال و بختیاری نداریم

فارس/ معاون فرهنگي اوقاف و امور خيريه چهارمحال و بختياري با اشاره به پخش مستقيم زيارت اربعين از اماکن متبرکه در ساعت ١٠ صبح روز اربعين گفت: هيچ‌گونه پياده‌روي و تجمع اربعين حسيني در بقاع و اماکن متبرکه چهارمحال و بختياري نداريم.

حجت‌الاسلام والمسلمين علي مهرابي، معاون فرهنگي اوقاف و امور خيريه چهارمحال و بختياري با اشاره به برنامه‌هاي اربعين گفت: اداره اوقاف و امور خيريه چهارمحال و بختياري با توجه به شيوع کرونا و وضعيت قرمز استان، مطابق دستورات ستاد مبارزه با کرونا عمل کرده و زيارت اربعين حسيني را راس ساعت ١٠ صبح به صورت پخش مستقيم از بقاع و اماکن متبرکه و حرم امام رضا(ع) و کربلاي معلي داريم.
معاون فرهنگي اوقاف و امور خيريه چهارمحال و بختياري ادامه داد: در کنار قرائت و پخش زيارت اربعين، فضاي مجازي را از دست نمي‌دهيم و هيئت مجازي در دهه آخر صفر در حال برگزاري‌ است.
مهرابي با بيان اينکه روضه‌خواني مجازي به صورت روزانه در فضاي مجازي بقاع متبرکه انجام مي‌شود، توضيح داد: هر يک از بقاع متبرکه استان، بسترهايي را در شبکه مجازي براي نشر و انعکاس محتوا و برنامه‌ها دارند و مبلغين مجرب ما از قم بر اين شبکه‌ها نظارت دارند.
وي تصريح کرد: نذورات و موقوفات منطبق با اربعين امسال در قالب سبدهاي معيشتي بين نيازمندان توزيع مي‌شوند، همچنين توزيع غذا درب منازل و پک بهداشتي جزو برنامه‌هاي اين اداره در ايام اربعين است.
معاون فرهنگي اوقاف و امور خيريه چهارمحال و بختياري در پايان تاکيد کرد: هيچ‌گونه پياده‌روي و تجمع اربعين حسيني در بقاع و اماکن متبرکه استان نداريم.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان چهارمحال و بختياري را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday