نماد آخرین خبر

وضعیت فراهان قرمز شد

منبع
بروزرسانی
وضعیت فراهان قرمز شد

خبرگزاري بسيج/ سرپرست فرمانداري فراهان گفت: از مردم فرهيخته فراهان، هم استاني ها و هموطنان درخواست اکيد داريم از هرگونه تردد و مسافرت خصوصاً در اين ايام پاياني ماه صفر و اربعين حسيني جداً پرهيز کنند.

حسين معمارنيا، سرپرست فرمانداري فراهان در اين باره اظهار کرد: برگزاري هرگونه تجمع و مراسم از جمله راهپيمايي و عزاداري اربعين حسيني(ع) توسط هيات هاي مذهبي و برپايي ايستگاه هاي صلواتي در اين شهرستان براي حفظ سلامتي مردم تا اطلاع ثانوي ممنوع است.
معمارنيا افزود: همچنين برگزاري مراسم ختم در مساجد، حضور در آرامستان‌ها، تعزيه خواني و برگزاري همايش و جلسات غيرضروري ادارات در شهرستان فراهان ممنوع است.
وي با بيان اين‌که تجمعات و تماس افراد بدون رعايت پروتکل هاي بهداشتي موجب افزايش سرعت انتقال ويروس شده و وضعيت پرخطري را فراهم مي کند، افزود: حضور افراد در تجمع‌هاي زياد و همچنين جابه‌جايي افراد، سرعت شيوع ويروس کرونا را افزايش داده و جان افراد به شدت در معرض خطر قرار مي‌گيرد.
سرپرست فرمانداري فراهان با اشاره به وضعيت قرمز کرونا در شهرستان فراهان و شهرهاي تابعه گفت: بي ترديد هر نوع سفر چه به اين شهرستان چه به مکان ديگري در شرايط فعلي دامنه گسترش ويروس کرونا را در مناطق کشور بيشتر و تلاش هاي مدافعان سلامت و ديگر هموطنان را بي اثر مي کند.
وي يادآور شد: با عنايت به منويات ولي امر مسلمين مبني بر اينکه روز اربعين از داخل خانه اظهار ارادت کنيد و زيارت اربعين بخوانيد و به امام حسين بگوييد ما دلمان ميخواست بياييم، نشد. تا يک نظري بکنند، يک کمکي بکنند، متواضعانه از مردم درخواست مي‌کنم به خاطر سلامتي خود و سايرين از تماس و ارتباط حضوري و مسافرت هاي غيرضروري پرهيز و فاصله اجتماعي را رعايت و از ماسک استفاده کنند‌.

 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مرکزي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر استان مرکزي در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today