نماد آخرین خبر

احداث بوستان بانوان در همه مناطق شهری قم

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
احداث بوستان بانوان در همه مناطق شهری قم

باشگاه خبرنگاران/ مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قم با اشاره به احداث بوستان‌هاي بانوان در همه مناطق شهري از رسيدن به سرانه استاندارد باغ و بوستان‌هاي بانوان تا انتهاي سال خبر داد.

پيام جواديان مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قم با اشاره به برنامه سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قم در رابطه با توسعه فضاي سبز بانوان، گفت: در همه مناطق يا بوستان بانوان ايجاد شده و يا در حال احداث است.
جواديان با اشاره به بهره برداري بوستان ارغوان به عنوان بوستان مخصوص بانوان در منطقه سه، تاکيد کرد: در منطقه چهار بوستان نرگس را داريم و بوستان منطقه پنج واقع در خيابان شهيد کلهري در مراحل تملک است که بعد از تملک مراحل احداث آن آغاز مي‌شود.
مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قم با اشاره به اينکه بوستان مخصوص بانوان در منطقه يک در خيابان گلزار تقريبا در مراحل پاياني است و تا يک ماه آينده به بهره برداري مي‌رسد، افزود: براي احداث بوستان مخصوص بانوان در منطقه دو در حاشيه خيابان جواد الائمه در حال تملک هستيم.
جواديان با اشاره به اينکه در منطقه ۶ دو بوستان بانوان داريم، افزود: يکي از اين بوستان‌ها با عنوان بوستان ارديبهشت در خيابان کارگر و ديگري بوستاني است که در خيابان امامزاده ابراهيم و به همت شهرداري منطقه ۶ ايجاد شده است که طي هفته‌هاي آينده به بهره برداري مي‌رسد.
مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قم ادامه داد: در منطقه هفت اقدام شاخصي که صورت گرفت در اختيار گرفتن بوستان نجمه بود که بخشي از آن يعني حدود ۱۲ هزار مترمربع از جشن درختکاري سال گذشته در اختيار بانوان قرار گرفت.
جواديان با اشاره به اينکه در منطقه هشت هم بوستان پروانه حدود سه ماه پيش افتتاح شده است، تاکيد کرد: يکي از موارد تاکيد شده و از تکاليفي که شهردار بسيار روي آن تاکيد دارند، توسعه بوستان‌هاي بانوان است که بانوان بتوانند در آن‌ها به ورزش و تفريح بپردازند.
مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قم به بهره برداري رسيدن دو تا سه بوستان باقيمانده و در دست احداث تا پايان سال اشاره کرد و گفت: تقريبا به سرانه استاندارد باغ‌ها و بوستان‌هاي بانوان رسيده‌ايم.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان قم را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرين خبر قم در اينستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday