نماد آخرین خبر

کشف مزرعه ماینر در پارسیان

منبع
بروزرسانی
کشف مزرعه ماینر در پارسیان

پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف 64 دستگاه توليد کننده ارز ديجيتال غيرمجاز به مبلغ 11ميليارد و 500 ميليون ريال در شهرستان پارسيان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفري، فرمانده انتظامي استان هرمزگان گفت: مأموران پليس آگاهي شهرستان پارسيان در پي اشرافيت اطلاعاتي از راه‌اندازي مزرعه توليد ارز ديجيتالي در يک خانه باغي در يکي از روستاهاي شهرستان مطلع و پيگيري موضوع را به صورت ويژه در دستور کار قرار دادند.
وي افزود: ماموران پس از بررسي هاي تخصصي و ميداني با هماهنگي قضايي به محل مورد نظر اعزام و در بازرسي از محل مذکور 64 دستگاه ماينر قاچاق کشف کردند.
فرمانده انتظامي استان هرمزگان، ارزش محموله کشف شده را 11ميليارد و 500 ميليون ريال عنوان و تصريح کرد: در اين رابطه يک متهم دستگير و به همراه پرونده تشکيل شده جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.
سردار جعفري با تأکيد بر اينکه انجام هرگونه اقدامي در خصوص خريد و راه اندازي دستگاه هاي استخراج ارز ديجيتال نيازمند مجوز قانوني است، اظهار داشت: اشرافيت اطلاعاتي و عملياتي پليس هرمزگان، فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان گرفته که اين مورد در حوزه کشف جرايم اقتصادي داراي اهميت فراواني دارد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرين خبر هرمزگان در اينستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today