نماد آخرین خبر

آغاز ساخت مجتمع آموزشی سردار سلیمانی در بم

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
آغاز ساخت مجتمع آموزشی سردار سلیمانی در بم

باشگاه خبرنگاران/ در سومين روز از سفر رييس سازمان نوسازي مدارس کشور به کرمان ساخت مجتمع آموزشي ۲۴ کلاسه سردار شهيد حاج قاسم سليماني در شهر بم آغاز شد.

مهرالله رخشاني مهر، معاون وزير آموزش و پرورش و رييس سازمان نوسازي مدارس کشور در سومين روز سفر خود به استان کرمان کلنگ ساخت مجتمع آموزشي سردار شهيد حاج قاسم سليماني در شهرک رزمندگان شهر بم را به زمين زد.
اين مجتمع با ۲۴ کلاس و۲ هزار و ۴۰۰ متر مربع زير بناي آموزشي به همت اتاق بازرگاني استان کرمان و از محل اعتبارات سازمان نوسازي مدارس کشور تامين اعتبار و ساخته خواهد شد.
رخشاني مهر، معاون وزير آموزش و پرورش در آيين کلنگ زني اين پروژه بزرگ‌ آموزشي، گفت: مجموعه خيران يکي از بازوان اصلي وزارت آموزش و پرورش هستند که به همت آنها ۳۰ درصد فضا‌هاي آموزشي تحويلي مهرماه ۹۹ ساخته شده است.
وي افزود: دولت هم تلاش کرده است سهم خودش را به موقع تزريق کند به طوري که در سال ۹۸ بيش از ۱۵۰۰ ميليارد تومان خيران مشارکت داشته اند و  سهم دولت مبلغ ۸۷۰ ميليارد تومان بوده است.
رييس سازمان نوسازي مدارس کشور عنوان کرد: ما در کشور هيچ پروژه خيرسازي که سهم دولتيش در آن پروژه پرداخت نشده باشد، نداريم.
وي با اشاره به محروميت‌هاي استان کرمان تصريح کرد: استان کرمان، سيستان و بلوچستان و هرمزگان به طور خاص اعتبار داده شده است تا محروميت‌هاي آموزشي اين استان‌ها مرتفع شود.
رخشاني مهر عنوان کرد: ۳۱۰ پروژه نيمه تمام در استان کرمان وجود داشت که اکنون ۲۹۰ پروژه فعال شده است و ۲۰ پروژه که باقي مانده از محل اعتبارات استاني انجام مي شود.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmEAo3yl6Zm8Ow
آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar