نماد آخرین خبر

کشف 20 تن پسته سرقتی در انار

منبع
بروزرسانی
کشف 20 تن پسته سرقتی در انار

پايگاه اطلاع رساني پليس/ فرمانده انتظامي انار از کشف 20 تن پسته سرقتي به ارزش 15ميليارد ريال و دستگيري سه سارق در اين شهرستان خبر داد.

رضا خليلي نژاد، فرمانده انتظامي انار در تشريح اين خبر بيان کرد: در پي اعلام شکايت يکي از شهروندان مبني بر سرقت پسته هنگام انتقال آنها از شهرستان کاشان به انار براي فرآوري محصول، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.
وي افزود: ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي و آگاهي شهرستان انار با انجام کار فني و اطلاعاتي موفق به شناسايي دو سارق شدند که با همکاري راننده کاميون حامل بار پسته، آن را به مسيرهاي فرعي انتقال و هر دفعه اقدام به تخليه بخشي از بار پسته مي کردند.
خليلي نژاد ابراز کرد: ماموران صبح امروز طي عملياتي منسجم سه سارق را هنگام سرقت پسته دستگير و در اين رابطه دو دستگاه کاميون را نيز متوقف کردند.  
اين مقام انتظامي همچنين خاطرنشان کرد: سارقان در اظهارات خود به سرقت 20 تن پسته از بار 20 کاميون اعتراف کردند.
فرمانده انتظامي انار با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش پسته سرقتي را 15ميليارد ريال برآورد کرده اند، گفت: نياز است مالکان مشخصات کامل خودروي حامل پسته و آدرس دقيق رانندگان را يادداشت کرده و مقادير پسته بارگيري شده و تخليه شده را کنترل تا از هر گونه سواستفاده احتمالي در اين خصوص جلوگيري کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmEAo3yl6Zm8Ow
آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar