نماد آخرین خبر

دستفروشان قزوینی شناسنامه دار می شوند

منبع
فارس
بروزرسانی
دستفروشان قزوینی شناسنامه دار می شوند

فارس/ رييس سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي کشاورزي شهرداري قزوين گفت: همزمان با اجراي طرح ساماندهي دستفروشان شناسنامه هايي با کدهاي تعريف شده براي دستفروشان قزوين صادر مي شود و دستفروشان قزويني شناسنامه دار مي شوند.

عليرضا شمسيني، رييس سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي کشاورزي شهرداري قزوين ادامه داد: با شناسنامه دار شدن دستفروشان، جاي آنها ثابت مي ماند و از فضاي که بلااستفاده بوده به شکلي مناسب استفاده مي شود و فضاي پياده روها هم براي تردد شهروندان آزادتر مي شود.
رييس سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي کشاورزي شهرداري قزوين اضافه کرد: در طرح ساماندهي دستفروشان منافع شهروندان و دستفروشان در نظر گرفته شده و با شناسنامه دار شدن دستفروشان، شهروندان با اعتماد بيشتري از دستفروشان خريد مي کنند چراکه اطمينان دارند که دستفروش در سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي کشاورزي شهرداري قزوين داراي شناسنامه و کدي مشخص است.
شمسيني يادآور شد: طرح ساماندهي دستفروشان با شناسنامه و کدهاي مشخص يک طرح بومي است که با موافقت مراجع زيربط، شهردار و اعضاي شوراي شهر قزوين و با همکاري مناطق سه گانه قابل اجرا مي باشد که اميدواريم اين مهم اتفاق بيفتد.
وي اظهار داشت: سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي کشاورزي شهرداري قزوين دست فروشان را به تشکيل اتحاديه تشويق مي کند  تا بتوانند مجوز فعاليت در بازار بگيرند و کسب و کار خود را هدفمند رونق دهند.
شمسيني گفت: يکي از مهترين اهداف اجراي طرح ساماندهي دستفروشان آزاد سازي معابر شهري است و اولويت کار سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي کشاورزي شهرداري قزوين در اجراي اين طرح مکان يابي و برپايي بازارهاي موقت با محيطي مناسب براي دستفروشان و خريداران است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان قزوين را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر قزوين در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرين خبر قزوين در اينستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today