نماد آخرین خبر

مسافران برای حضور در مزار حاج قاسم، راهی کرمان نشوند

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
مسافران برای حضور در مزار حاج قاسم، راهی کرمان نشوند

باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي کرمان گفت: بنا به مصوبه ستاد استاني مقابله با کرونا از ورود مسافران و کاروان‌هاي ورودي به کرمان جلوگيري مي‌شود.

سردار عبدالرضا ناظري، فرمانده انتظامي استان کرمان اظهار کرد: امسال بنا به مصوبه ستاد استاني مقابله با کرونا و براي کاهش زمينه‌هاي شيوع بيشتر اين ويروس از ورود مسافران و کاروان‌هاي ورودي به استان کرمان جلوگيري مي‌شود.
وي افزود: در اين رابطه طرح پايش ورود وسائل نقليه داراي پلاک غيربومي و عمدتا اتوبوس‌ها و کاروان‌هاي ورودي به استان در مناطق مختلف در دست اجرا است که در اين رابطه از هموطنان مي‌خواهيم در ايام اربعين به منظور کاهش زمينه‌هاي شيوع بيشتر ويروس کرونا از سفر خودداري کنند.
ناظري با بيان اينکه بيشترين محدوديت‌ها براي ورود وسائل نقليه غيربومي در حوزه شهرستان کرمان اعمال مي شود، بيان کرد: بنابراين، محدوديت‌ها از ساعت ۱۲ امروز آغاز شده است. 
فرمانده انتظامي کرمان تصريح کرد: تا پايان هفته جاري از ورود و تردد وسائل نقليه پلاک غيربومي به گلزار شهداي شهر کرمان جلوگيري خواهد شد و بهتر است بعد از آن نيز هموطنان براي زيارت مزار مطهر سردار دل‌ها از مسافرت‌هاي دسته جمعي و کارواني خودداري کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmEAo3yl6Zm8Ow
آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar