نماد آخرین خبر

آخرین آمار بیماری کرونا در استان چهارمحال وبختیاری

منبع
بروزرسانی
آخرین آمار بیماری کرونا در استان چهارمحال وبختیاری

تازه ترين‌ها/ شمار فوتي هاي کرونا در چهارمحال و بختياري به ۲۹۸ نفر رسيد.

مجيد شيراني، رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جديد بيماري کرونا در استان در شانزدهمين روز از مهرماه سال ۹۹ عنوان کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۶ بيمار با علائم باليني مشکوک به بيماري کرونا به مراکز بهداشتي و درماني سرپايي استان مراجعه داشته اند که از اين تعداد ۷۴ بيمار با علائم مشکوک به اين بيماري در مراکز درماني بستري شده اند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد عنوان کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپايي، تست ۱۶ مراجعه کننده بيمارستاني با علائم باليني مشکوک به بيماري کوويد ۱۹ که در مراکز درماني بستري شده بودند مثبت قطعي اعلام شد.
وي گفت: هم اکنون ۲۰۴ بيمار مثبت قطعي و مشکوک به بيماري کرونا در مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند که از اين تعداد ۱۵۲ نفر مثبت قطعي و مابقي در انتظار پاسخ نتايج آزمايشات هستند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد تاکيد کرد: متأسفانه طي ۲۴ ساعت گذشته ۸ مورد جديد فوتي ناشي از ابتلاء به بيماري نوپديد کوويد ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتي‌هاي ناشي از ابتلاء به اين بيماري در چهارمحال و بختياري ۲۹۸ نفر است.
وي بيان کرد: هم اکنون ۳۴ بيمار با شرايط بحراني و حال عمومي نسبتاً بد در بخش‌هاي مراقبت ويژه مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان چهارمحال و بختياري را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday