نماد آخرین خبر

بستری ۲۲۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان اصفهان

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
بستری ۲۲۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان اصفهان

باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته ۲۲۳ مورد بيمار جديد مبتلا به کرونا ويروس در بيمارستان‌هاي استان اصفهان بستري شدند.

آرش نجيمي، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان با اشاره به آمار بيماران جديد مبتلا به ويروس کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: تعداد ۲۲۳ مورد بيمار جديد از افراد مشکوک به کرونا ويروس با علائم باليني در بيمارستان‌هاي استان اصفهان بستري شدند.
وي اضافه کرد: در همين زمان تعداد ۱۵۰ نفر از بيماران مبتلا به کرونا که در ۲۲ مرکز درماني و بيمارستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل تحت مراقبت بودند با بهتر شدن وضعيت عمومي‌شان ترخيص شدند و لازم است که در قرنطينه دوره نقاهت بيماري را بگذرانند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان که آمار مبتلايان به کرونا را در روز گذشته ۲۲۲ نفر اعلام کرده بود، تصريح کرد: اکنون تعداد کل بيماراني که در شهرستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل با تشخيص کرونا بستري هستند يک هزار و ۵۷۶ نفر است که از اين تعداد ۲۵۷ نفر وضعيت وخيم‌تري دارند و در بخش مراقبت‌هاي ويژه و آي سي يو‌هاي مراکز درماني در حال دريافت خدمات درماني هستند.
نجيمي در خصوص اينکه در حال حاضر، بيمارستان‌هاي الزهرا، خورشيد و عيسي بن مريم مرجع بستري بيماران کرونا است، خاطرنشان کرد: آمار تعداد کل موارد مثبت ابتلا به ويروس کرونا يک هزار و ۱۰۶ نفر است و طي ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ نفر بيمار فوت شده مشکوک به کرونا ويروس و ۲۴ نفر فوتي مثبت قطعي به بيماري کوويد ۱۹ در بيمارستان‌هاي استان اصفهان داشته‌ايم.
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today