نماد آخرین خبر

تندباد لحظه‌ای اصفهان را دربر می‌گیرد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
تندباد لحظه‌ای اصفهان را دربر می‌گیرد

باشگاه خبرنگاران/ کارشناس اداره پيش‌بيني هواشناسي استان اصفهان گفت: وزش باد شديد و تندباد لحظه‌اي روز جمعه بسياري از مناطق استان را در برمي‌گيرد.

حجت‌الله علي عسگريان، کارشناس اداره پيش بيني هواشناسي استان اصفهان با اشاره به اينکه ناپايداري‌هاي جوي در سطح استان اصفهان تا سه روز آينده ادامه دارد، اظهار کرد: افزايش ابر و وزش باد به نسبت شديد در اين مدت پديده غالب بسياري از مناطق استان است.
وي ادامه داد: روز جمعه وزش باد شديد و تندباد لحظه‌اي همراه با گرد و خاک بسياري از مناطق استان را فرامي‌گيرد، همچنين بارش‌هاي پراکنده در شمال و شمال غرب استان دور از انتظار نيست.
کارشناس اداره پيش بيني هواشناسي استان اصفهان با اشاره به کاهش پنج تا هفت درجه‌اي دماي هوا به ويژه در مناطق شمالي و شرقي استان، گفت: بيشينه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۲۷ درجه سانتي‌گراد بالاي صفر و کمينه دما صبح فردا به ۱۰ درجه سانتي‌گراد بالاي صفر مي‌رسد.
وي اضافه کرد: چوپانان با دماي ۲۸ درجه سانتي‌گراد بالاي صفر و بوئين و مياندشت با دماي يک درجه سانتي‌گراد بالاي صفر در ۲۴ ساعت آينده به ترتيب گرم‌ترين و خنک‌ترين مناطق استان پيش‌بيني مي‌شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today