نماد آخرین خبر

دستگیری ۵ شرور مسلح در رودبار جنوب

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
دستگیری ۵ شرور مسلح در رودبار جنوب

باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي استان کرمان از برخورد مقتدرانه پليس با اراذل و اوباش و دستگيري پنج شرور مسلح طي ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان رودبار جنوب خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظري، فرمانده انتظامي استان کرمان گفت: با رصد و اشراف اطلاعاتي پليس شهرستان رودبار جنوب در خصوص دستگيري عاملان ناامني و ايجاد رعب و وحشت در بين شهروندان، تردد و تحرکات پنج نفر از افراد شرور مسلح اين منطقه در سطح حوزه استحفاظي اين شهرستان رصد و مخفيگاه آنان شناسايي شد.
وي افزود: طي ۲۴ ساعت گذشته با تشکيل چند تيم از ماموران پليس رودبار جنوب، عمليات دستگيري و برخورد قاطع با اين افراد، برنامه ريزي و به مرحله اجرا درآمد.
فرمانده انتظامي استان کرمان بيان کرد: ماموران با انجام عمليات غافلگيرانه و ورود به مخفيگاه آنان، اين پنج شرور را دستگير و در بازرسي از محل اختفاي آنان مقاديري سلاح و مهمات ممنوعه را کشف کردند.
ناظري تصريح کرد: اين افراد شرور، سوابقي از جمله سرقت مسلحانه احشام و خودرو، گروگانگيري، اخلال در نظم و امنيت عمومي، تيراندازي ايذايي و قدرت نمايي با سلاح در فضاي مجازي و حقيقي را در کارنامه خود دارند.
فرمانده انتظامي استان کرمان با اشاره به اينکه در بررسي‌هاي انجام شده، دو نفر از اين افراد شرور سابقه قتل را نيز در پرونده خود دارند، گفت: اجازه نخواهيم داد چنين افرادي امنيت و آرامش عمومي را خدشه دار کنند و پليس قاطعانه با آنان برخورد خواهد کرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmEAo3yl6Zm8Ow
آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar