نماد آخرین خبر

جاده‌های کوهستانی زنجان بارانی و مه‌آلود است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
جاده‌های کوهستانی زنجان بارانی و مه‌آلود است

ايرنا/ معاون راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان زنجان گفت: در زمان حاضر بارش باران همراه با مه غليظ در مسيرهاي کوهستاني اين استان موجب لغزندگي و کاهش ديد افقي شده است.

جواد يوسفي، معاون راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان زنجان اظهار کرد: در حال حاضر جاده هاي زنجان به بيجار، زنجان - طارم، زنجان - تهم - چورزق و نيک پي به ماهنشان با بارش باران مواجه بود و سطح اين مسيرها لغزنده است.
وي يادآوري کرد: علاوه بر غالب بودن بارش باران، مه غليظ موجب کاهش ديد افقي در گردنه هاي کوهستاني استان زنجان از جمله پاپايي، بادامستان، خانچايي و ذاکر شده است.
معاون راهداري و حمل و نقل جاده اي استان زنجان گفت: بر اساس پيش بيني هاي انجام شده توسط هواشناسي استان بارش باران و احتمال بارش برف در ارتفاعات و مسيرهاي کوهستاني زنجان وجود دارد.
يوسفي افزود: اکيپ هاي راهداري در ۳۰ گردنه کوهستاني استان مستقر و در حال ارائه خدمات هستند.
وي تاکيد کرد: رانندگان و مسافران مي توانند براي اطلاع از وضعيت جاده هاي ديگر استان هاي کشور از طريق سامانه ۱۴۱ ونرم افزار موبايلي ۱۴۱  مطلع شوند.
معاون راهداري و حمل و نقل جاده اي استان زنجان از رانندگان خواست؛ خودروهاي خود را مجهز به سيستم گرمايشي، تجهيزات ايمني و زمستاني، چراغ هاي مه شکن کنند.
هم اکنون تردد در جاده هاي ارتباطي بويژه آزادراه هاي زنجان - قزوين و زنجان - تبريز به صورت عادي و روان جريان دارد.
 
  
  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان زنجان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرين خبر زنجان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today