ایرنا/ فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: ۱۳ راننده در جاده‌های استان که شیوه‌نامه طرح محدودیت تردد در شهرستان بجنورد و تذکرات پلیس را نادیده گرفته بودند، جریمه شدند.

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار داشت: خوشبختانه مردم همراهی خوبی در اجرای طرح محدودیت های ورود و خروج به شهرستان بجنورد، داشته اند اما تعدادی هم در این زمینه تخلف داشتند.
وی افزود: بیشترین مشکل ما و بیشترین متقاضی ورود به شهر بجنورد و خروج از آن بومی ها هستند که به بهانه رفتن به روستا، سرزدن به باغ و زمین کشاورزی و یا رفتن به شهرستان های مجاور، خواستار تردد بودند.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: بر اساس ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت تردد در خروجی و ورودی شهر بجنورد از ساعت ۱۲ دوشنبه آغاز شده است و در این مدت، حادثه خاصی ایجاد نشده است.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو از مسیر شیروان، آشخانه و اسفراین به سمت بجنورد تردد داشته اند و در این مدت خروج ۱۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو نیز گزارش شده است.
سردار مظاهری گفت: تعداد زیادی از خودروها که پلاک بجنورد را نداشته اند، به کمربندی های خروجی و تعداد محدودی به داخل شهر هدایت شدند.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی افزود: در این طرح، در هر شبانه روز ۱۵۰ نفر نیروی انتظامی به کار گرفته شده است.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today