باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک قلاده بچه خرس قهوه ای گرفتارشده در استخر آب در روستای پادنا به کمک محیط‌بانان کهگیلویه و بویراحمدی نجات یافت.

هاشمی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: یک قلاده بچه خرس قهوه ای گرفتارشده در استخر آب در روستای پادنا به کمک محیط بانان کهگیلویه و بویراحمدی نجات یافت که این خرس در ضلع شمالی منطقه حفاظت شده دنا و در استخر یکی از باغ‌های روستای نورآباد پادنا(شهرستان سمیرم) گرفتار شده بود که خوشبختانه نجات یافت.  
وی افزود: پس از تماس تلفنی یکی از کشاورزان این روستا، مبنی بر گرفتار شدن یک قلاده بچه خرس در استخر آب باغ کشاورزی بلافاصله اکیپ زنده‌گیری حیات وحش این اداره کل به همراه محیط بانان شهرستان دنا به محل حادثه اعزام شدند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: خوشبختانه با حضور به موقع محیط بانان این بچه خرس ۲ ساله نجات و در زیستگاه خود رهاسازی شد.
هاشمی با بیان اینکه در فصل پاییز حیات وحش، برای پیداکردن غذا به حاشیه باغ های نزدیک زیستگاه خود می‌آیند، گفت: کشاورزان تمهدیدات لازم برای محافظت از استخر‌های آب باغ خود بیندیشند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today