تسنیم/ دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس گفت: با پیگیری مجمع نمایندگان گلستان این استان در لیست استان‌هایی که محدودیت تردد و ممنوعیت سفر در آنها اعمال می‌شود، اضافه شد.

رحمت‌الله نوروزی دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس اظهار داشت: روند همه‌گیری کرونا در استان گلستان افزایشی است و بیش از نیمی از شهرهای استان در وضعیت قرمز قرار دارند.
وی افزود: در عین حال همجواری با برخی استان‌ها از جمله مازندران و قرار گرفتن در مسیر مشهد مقدس سبب شده گلستان همواره یکی از استان‌های مسافرپذیر کشور باشد که با اوج‌گیری دوباره کرونا مشکلات زیادی برای مردم استان و کادر درمانی ایجاد خواهد کرد.
دبیر مجمع نمایندگان استان بیان داشت: براساس ابلاغ وزارت کشور مبنی بر " اعمال محدودیت تردد و ممنوعیت سفر" در تعطیلات پیش رو( از دوشنبه تا روز جمعه)  25 استان کشور شامل این محدودیت شدند که استان گلستان جز این استان‌ها نبود.
وی گفت: با پیگیری‌هایی که انجام دادیم و بعد از موافقت ستاد ملی کرونا و وزارت کشور، از ظهر روز گذشته( سه شنبه) طرح ممنوعیت تردد و سفر به استان گلستان اجرایی شده است.
براساس ابلاغیه وزارت کشور از ظهر روز دوشنبه 14 آبان ماه لغایت ساعت ٢٤ شانزدهم آبان ماه، ورود و خروج خودروهای شخصی به استان‌های مشمول طرح " اعمال محدودیت تردد" ممنوع بوده و پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه 500 هزار تومانی برای متخلفان اقدام می‌کند.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today