ايرنا/ معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري گفت: ادارات، نهادها و دستگاه‌هاي اجرايي استان به جز دستگاه‌هاي خدمات‌رسان، امدادي و اورژانسي از روز دوشنبه ۱۹ آبان يک ساعت و نيم زودتر تعطيل مي‌شوند.

جعفر مرداني، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري روز يکشنبه در نشست ستاد مقابله با شيوع کروناي اين استان افزود: از روز دوشنبه نوزدهم آبان‌ماه طرح دورکاري يک سوم کارمندان لغو مي‌شود و به جاي آن ادارات ساعت ۱۳ تعطيل مي‌شوند.
وي ادامه داد: با اين وجود دورکاري براي جانبازان شيميايي، کارمندان داراي بيماري زمينه‌اي، مادران باردار و مادران داراي کودک زير ۶ سال مجاز است.
مرداني تصريح کرد: همچنين مدارس استان به مدت يک هفته ديگر تا روز يکشنبه هفته آينده به صورت حضوري تعطيل مي‌شوند و تنها مناطقي که زيرساخت‌هاي لازم آموزش از راه دور را ندارند از جمله مناطق پشتکوه فلارد، ميانکوه، ديناران، بازفت و موگويي با حضور معلمان بومي به تحصيل ادامه مي‌دهند.معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به مصوبات ستاد ملي کرونا مبني بر محدوديت مشاغل گروه ۲، تصريح کرد: فعاليت اين مشاغل از روز چهارشنبه ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر به مدت يک ماه در شهرستان‌هاي شهرکرد، بروجن، فارسان و لردگان از ساعت ۱۸ بايد تعطيل شود.
مرداني، برگزاري هرگونه تجمع در استان را ممنوع اعلام کرد و گفت: برگزاري هرگونه مراسم عروسي، عزا، همايش‌ها و جلسات عمومي به طور مطلق ممنوع است.
وي، محور تصميمات ستاد مقابله با شيوع ويروس کرونا را سلامت مردم استان دانست و افزود: مقابله با کرونا نيازمند بسيج همگاني است و در اين راستا تمام اقشار و گروه‌هاي جامعه بايد رسالت خود را ايفا کنند.
مرداني خاطر نشان کرد: برخي مديران به اجراي مصوبات توجهي ندارند و کار را رها کرده‌اند که بايد در اين خصوص نظارت بيشتري صورت گيرد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري با تاکيد بر دوري از تشويش اذهان عمومي در فضاي مجازي، فعالان اين عرصه را به کمک به کادر سلامت دعوت کرد و گفت: لازم است در اين خصوص نشست‌هاي توجيهي با حضور مديران و فعالان شبکه هاي اجتماعي و مسئولان برگزار شود.آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online