فارس/ نماينده ولي‌فقيه در استان خوزستان گفت: اين قول را گرفته‌ام که ۱۵ نفر از کارگران شرکت کشت و صنعت هفت تپه که اخراج شده بودند از فردا رسماً فعاليت دوباره خود را در اين شرکت آغاز کنند.

حجت‌الاسلام سيدمحمدنبي موسوي فرد، نماينده ولي‌فقيه در استان خوزستان امروز با حضور در ميان تجمع کارگران شرکت کشت و صنعت نيشکر هفت‌تپه اظهار کرد: با پيگيري صورت گرفته و صحبت با مسوولين و مديران ذي‌ربط اين قول را گرفته‌ام که ۱۵ نفر از کارگران شرکت کشت و صنعت هفت تپه که اخراج شده بودند از فردا رسماً فعاليت دوباره خود را در اين شرکت آغاز کنند.
وي افزود: سه ماه پيش در جمع شما وعده کردم که اگر تا سه ماه ديگر اسدبيگي مديرعامل شرکت کشت و صنعت خلع يد نشود در بين شما کارگران حضور پيدا خواهم کرد گرچه مراحلي از خلع يد پيش رفته است و در اين زمينه با آيت الله رئيسي و ديگر مسوولان کشوري ديدار داشته ام اما اين کار هنوز به طور کامل صورت نگرفته است به همين خاطر به وعده خود عمل کردم و بين شما حضور يافتم.
موسوي فر تاکيد کرد:در اين مدت سه ماهه مشکل پرداخت حقوق ها،پرداخت بيمه و بخشي ديگر از مطالبات شما را  پيگيري و حل کرديم و امروز مشکل اخراج 15 کارگر را برطرف کرديم.
نماينده ولي‌فقيه در استان خوزستان با اشاره به حفظ کرامت و عزت کارگران گفت: کارگران شرکت کشت و صنعت نيشکر هفت تپه تنها به دنبال حقوق مادي خود نيستند و حفظ احترام و کرامت کارگر را يکي از مطالبات جدي و اصلي آنهاست که خواسته به حقي است.
حجت الاسلام موسوي فر از همان روزي که در جايگاه نماينده ولي فقيه در خوزستان قرار گرفته به جد پيگير حل مشکل کارگران نيشکر هفت تپه بوده است.
به واسطه پيگيري هاي وي و پاي کار آمدن مجلس و قوه قضائيه، حقوق کارگران هفت تپه نيشکر به روز شده است و خلع يد اسدبيگي مدير کارخانه روند جدي‌تري به خود گرفته است.


آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today