باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱۳ بيمار جديد مبتلا به کرونا ويروس در بيمارستان‌هاي استان اصفهان بستري شدند.

آرش نجيمي، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان، با اشاره به آمار بيماران جديد مبتلا به ويروس کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: تعداد ۳۱۳ مورد بيمار جديد از افراد مشکوک به کرونا ويروس با علائم باليني در بيمارستان‌هاي استان اصفهان بستري شدند.
وي اضافه کرد: در همين زمان تعداد ۲۹۰ نفر از بيماران مبتلا به کرونا که در ۲۲ مرکز درماني و بيمارستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل تحت مراقبت بودند با بهتر شدن وضعيت عمومي‌شان ترخيص شدند و لازم است که در قرنطينه دوره نقاهت بيماري را بگذرانند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان که آمار مبتلايان به کرونا را در روز گذشته را ۲۵۷ نفر اعلام کرده بود، تصريح کرد: اکنون تعداد کل بيماراني که در شهرستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل با تشخيص کرونا بستري هستند دو هزار و ۵۸ نفر است که از اين تعداد ۳۸۱ نفر وضعيت وخيم‌تري دارند و در بخش مراقبت‌هاي ويژه و آي سي يو‌هاي مراکز درماني در حال دريافت خدمات درماني هستند.
نجيمي خاطرنشان کرد: آمار تعداد کل موارد مثبت ابتلا به ويروس کرونا از ابتدا تاکنون يک هزار و ۳۵۵ نفر است و طي ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ نفر کل بيماران فوت شده مشکوک به کرونا ويروس در استان بودند که از اين تعداد ۲۸ نفر فوتي مثبت قطعي به بيماري کوويد ۱۹ در بيمارستان‌هاي استان اصفهان بودند.


آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today