باشگاه خبرنگاران/ در شبانه روز گذشته ۷۳ بيمار جديد مبتلا به کرونا ويروس در مراکز درماني کاشان و آران و بيدگل بستري شدند.

سيد عليرضا مروجي، رئيس دانشگاه علوم پزشکي کاشان، با بيان اينکه تاکنون ۹۲ هزار و ۵۳۱ نفر به مراکز بستري و سرپايي تشخيصي و درماني در دو شهرستان کاشان و آران و بيدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: پنج هزار و ۹۶۵ بيمار مبتلا به کرونا ويروس تاکنون از مراکز درماني منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وي گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۷۳ بيمار جديد مبتلا به کرونا ويروس بستري شده‌اند، ۶۵ بيمار جديد در بيمارستان شهيد بهشتي کاشان بستري هستند که از اين تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بيدگل، دو نفر اهل آران و بيدگل، دو نفر اهل اردستان و ۵۵ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بيماران بستري در بيمارستان شهيد بهشتي کاشان ۸۹ سال و حداقل سن بستري ۲۰ سال است.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي کاشان خاطرنشان کرد: از ۷۳ بيمار جديد مبتلا به کرونا ويروس در منطقه کاشان هشت نفر در بيمارستان سيدالشهداي آران و بيدگل بستري شده‌اند که از اين تعداد پنج نفر اهل آران و بيدگل، دو نفر اهل توابع آران و بيدگل و يک نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بيماران بستري در بيمارستان سيدالشهدا ۹۰ سال و حداقل سن بستري ۴۴ است.
وي ادامه داد: در مجموع فعلاً ۴۵۶ بيمار مبتلا به کرونا ويروس در بيمارستان شهيد بهشتي کاشان و بيمارستان سيدالشهداي آران و بيدگل بستري هستند که از اين تعداد ۴۱۱ نفر در بيمارستان شهيد بهشتي کاشان و ۴۵ نفر در بيمارستان سيدالشهداي آران و بيدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجي تصريح کرد: ۶۹ نفر از کل بيماران مبتلا به کرونا ويروس در اين منطقه در بخش‌هاي مراقبت ويژه بستري هستند که از اين تعداد ۶۴ نفر در بخش مراقبت‌هاي ويژه بيمارستان شهيد بهشتي و پنج نفر در بخش مراقبت‌هاي ويژه بيمارستان سيدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
وي توضيح داد: چهار مورد فوتي در بيمارستان‌هاي شهيد بهشتي کاشان و سيدالشهداي آران و بيدگل که دو زن ۴۷ و ۸۰ ساله و دو مرد ۸۲ و ۸۶ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
مروجي اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۹۴ مورد جديد تست کرونا تاکنون جواب آزمايش هفت هزار و ۴۶۴ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today