مهر/ معاون اجتماعي پليس استان همدان گفت: دو نفر از افرادي که ۱۹ شهريورماه سال جاري در ميدان باباطاهر همدان جوان ۲۵ ساله‌اي را با ضربه چاقو مضروب و به قتل رسانده بودند دستگير شدند.

حسين بشري، معاون اجتماعي پليس استان همدان در اين باره گفت: دو نفر از افرادي که در ۱۹ شهريورماه سال جاري در ميدان باباطاهر همدان جوان ۲۵ ساله‌اي را با ضربه چاقو مضروب و به قتل رسانده بودند دستگير شدند.
وي افزود: اين دو نفر پس از ارتکاب قتل از محل فراري و گوشي‌هاي خود را خاموش کرده بودند اما پليس استان همدان با انجام تحقيقات دقيق و بهره گيري از توان عملياتي موفق شد اين دو را روز گذشته در همدان و يکي از شهرستان‌هاي استان شناسايي و در يک عمليات جداگانه و منسجم دستگير و به پليس آگاهي دلالت دهد.
بشري در ادامه افزود: متهمان در تحقيقات معموله به درگيري منجر به فوت مقتول اعتراف و علت درگيري را اختلافات قبلي عنوان کرده و يکي از متهمان؛ به قتل مقتول با ضربات چاقو اعتراف و پرونده پس از بازسازي صحنه قتل براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي و هر دو متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
معاون اجتماعي پليس استان همدان تاکيد کرد: براي پيشگيري از اين‌گونه موارد ضرورت دارد علاوه بر اينکه والدين بر فرزندان خود نظارت بيشتري کنند جوانان نيز در انتخاب دوست دقت کافي را داشته باشند.

 


آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today