تسنيم/ سخنگوي ستاد مقابله با ويروس کرونا در استان البرز با بيان اينکه محدوديت‌ها در اين استان تشديد شود،گفت: شيوع بيماري کرونا در استان البرز در فاز ثابت قرار گرفت.

مهرداد بابايي، سخنگوي ستاد مقابله با ويروس کرونا در استان البرز در خصوص آخرين وضعيت شيوع بيماري کرونا در استان البرز، اظهار داشت: جمع‌هاي خانوادگي يکي از کانون‌هاي اصلي بيماري کوويد-19 اعلام شده است.
وي افزود: رعايت موارد بهداشتي و استفاده از ماسک و پرهيز از حضور در اجتماعات و اماکن شلوغ براي قطع زنجيره کرونا توصيه مي‌شود.
سخنگوي ستاد مقابله با ويروس کرونا استان البرز با اشاره به اينکه از نظر شيوع بيماري کرونا در حال حاضر در فاز ثابت قرار داريم، بيان کرد: بايد با تشديد محدوديت‌ها به ادامه توقف و بعد از آن  براي قرار گرفتن در فاز کاهشي تلاش کنيم.
بابايي با بيان اينکه از نظر ما وضعيت شيوع بيماري کرونا در تمامي نقاط استان به يک ميزان است، تصريح کرد: اما به ستاد مبارزه کروناي کشور اعلام شده که در محدوديت‌هاي جديد تمامي شهرهاي استان اعمال شود.
وي با عنوان اينکه مهم‌ترين رکن براي بهبود وضعيت شيوع کرونا رعايت شيوه نامه بهداشتي توسط مردم است، خاطرنشان کرد: اعمال محدوديت‌هاي جديد نيز براي تحقق اين مهم است.
سخنگوي ستاد مقابله با ويروس کروناي استان البرز بااشاره به سرد شدن هوا و تشديد بيماري کرونا، گفت: محدوديت‌هاي جديد از 20 آبان آغاز و تا 20 آذر ادامه دارد اما اگر اين محدوديت‌ها با مشارکت مردم همراه نباشد بهبودي حاصل نمي‌شود.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday