مهر/ استاندار ايلام از ابتلاي ۶ هزار کارمند به کرونا در استان ايلام خبر داد و گفت: اين وضعيت بسيار خطرناک و نگران کننده است.

قاسم سليماني‌دشتکي، استاندار ايلام صبح امروز دوشنبه در نشست شوراي اشتغال استان در آغاز جلسه طي صحبت‌هاي مهمي از وضعيت کرونا در استان شديداً ابراز نگراني کرد و بيان کرد: وضعيت کرونا در استان بيداد مي‌کند به طوري که از ديروز تا امروز ۵۳۵ نفر مبتلا و ۱۰ نفر فوتي داشته‌ايم.
وي در ادامه گفت: امروز ۴۰۰ نفر بستري در بيمارستان‌هاي استان داريم که حال بيش از ۶۰ نفر آنها بسيار وخيم است.
استاندار ايلام در ادامه از ابتلاي ۶ هزار کارمند به کرونا در استان خبر داد و عنوان کرد: ۲۵ درصد کارکنان در استان ايلام مبتلا به کرونا شده‌اند و اين وضعيت بسيار خطرناک و نگران کننده است.
وي در ادامه از اتخاذ تمهيدات لازم در خصوص حال بد ادارات استان خبر داد و گفت: در ستاد کرونا مصوب شد که در مناطق بحراني مثل ايلام، چرداول و ايوان حضور کارکنان تا ۵۰ درصد کاهش يابد و ساعت کاري اداري نيز تا ساعت ۱۲ باشد.
وي افزود: حتي در ۵۰ درصد باقيمانده نيز اگر کسي داراي علائم بيماري بوده و و يا داراي بيماري زمينه‌اي و يا شرايط خاص است بايد به آنها دورکاري داده شود و از حضور آنان در ادارات جلوگيري شو.
سليماني دشتکي عنوان کرد: مديران بايد در اجراي مصوبات ستاد کرونا الگو و پيشگام باشند نه اينکه با تشکيل گردهمايي اولين ناقضان مصوبات ستاد باشند.
استاندار ايلام در ادامه با عنوان اين مطلب که دستگاه‌هاي اجرايي در عملکرد مستقل هستند، اضافه کرد: اگر نشست يا جلسه‌اي ضرورت داشت بايد با هماهنگي وزارتخانه مربوطه و ستاد کرونا انجام شود.

آخرين خبر ايلام در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/