تابناک/ کرونا در مازندران روزبه روز قرباني مي گيرد؛ برگزاري مراسمات خانوادگي، مهماني و جشن هاي دورهمي و ناديده گرفتن پروتکل هاي بهداشتي شايد يکي از مهم ترين علل افزايش آمار کوويد ۱۹ در اين منطقه باشد، به طوري که تا امروز ۸۶۱ بيمار کرونايي در بيمارستان هاي اين استان تحت مراقبت هستند. 

سيد عباس موسوي رئيس دانشگاه علوم پزشکي مازندران اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۳۹ بيمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخيص باليني در بيمارستان هاي تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکي مازندران در سطح استان بستري شدند.
وي افزود: ظرف همين مدت تعداد ۱۴۱ نفر از افراد مشکوک بستري شده ، از بيمارستان ها مرخص شدند و تکميل روند درماني خود را در منزل ادامه خواهند داد.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي مازندران با بيان اينکه هم اکنون ۶۹۹ نفر بيمار مشکوک به ويروس کرونا با علائم تنفسي مشکوک به کرونا بر اساس تشخيص باليني در اين مراکز بستري هستند، تصريح کرد: از اين تعداد ۱۶۸ نفر با علائم حاد تنفسي در بخش هاي مراقبت ويژه بستري هستند.

آخرين آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومي و امور بين ‌الملل دانشگاه علوم پزشکي بابل در حال حاضر ۱۶۲ بيمار مشکوک به کرونا در بيمارستان‌هاي بابل بستري هستند.
بر اساس اين آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵بيمارجديد بستري و ۲۰ بيمار هم ترخيص شدند و ۴۶ بيمار در بخش‌هاي مراقبت‌هاي ويژه بستري هستند.
در حال حاضر ۸۶۱ بيمار مشکوک به کرونا در بيمارستان هاي تحت حمايت دانشگاه علوم پزشکي مازندران و بابل بستري هستند.

آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today