ايرنا/ فرماندار دلفان گفت: ۳۵ واحد صنفي اين شهرستان به دليل نقض محدوديت‌هاي اعلام شده و رعايت نکردن پروتکل‌هاي بهداشتي مقابله با کرونا شناسايي و پلمب شد.

حشمت بهمني، فرماندار دلفان روز دوشنبه افزود: بازار دلفان همچنان تعطيل است و چنانچه اصناف غيرمشمول مصوبه تعطيلي، نسبت به رعايت بهداشت کرونا بي‌توجه باشند برخورد جدي و قانوني در قبال آنان نيز صورت مي‌گيرد.
وي با اشاره به وضعيت نگران کننده شيوع کرونا در دلفان ادامه داد: باتوجه به شرايط فوق بحراني شهرستان، نظارت بر فعاليت اصناف و تعطيلي بازار به صورت مستمر با همکاري اتاق اصناف، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداري و نيروي انتظامي اعمال مي‌شود.
فرماندار دلفان گفت: باوجود اعلام تعطيلي بازار اما برخي اصناف فعاليت و مردم نيز بدون توجه به خطر کرونا همچنان در مراکز خريد حضور داشتند که با تشديد نظارت ها، نسبت به اين تخلفات برخورد قضايي شد.
وي تاکيد کرد: استفاده از ماسک و پرهيز از ترددهاي غيرضروري، راهکار جدي و مورد تاکيد براي مقابله با شيوع کرونا است که مردم بايد با رعايت اين موارد، زنجيره انتقال ويروس را قطع کنند.
۶ هزار واحد صنفي زير نظر ۱۲ اتحاديه در شهرستان دلفان فعاليت دارند.
اين شهرستان از نظر شيوع کرونا شرايط فوق حاد دارد و به جز رده هاي شغلي سطح يک شامل مواد غذايي ضروري و مراکز دارويي و درماني، ساير اصناف آن تعطيل هستند.

آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy