ایرنا/ رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: هشت مجتمع تجاری و مرکز خرید(پاساژ) این استان به دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی مقابله با کرونا پلمب شد.

سرهنگ احمدرضا احمدیان، رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی لرستان روز دوشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: بازدیدهای سلامت محور اداره نظارت بر اماکن عمومی با همکاری دستگاه‌های متولی از جمله تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن، تجارت و اتاق اصناف صورت گرفت.
وی گفت: در این راستا طی شبانه روز گذشته ۵۷۶ بازدید کنترلی و نظارتی انجام و علاوه بر تذکر شفاهی به ۵۱۳ واحد، منجر به پلمب ۴۳۶ واحد صنفی متخلف استان شد.
لرستان هم اکنون در وضعیت قرمز شیوع کرونا است، پنج شهرستان دلفان، الیگودرز، دورود، پلدختر و کوهدشت در وضعیت فوق حاد شیوع کرونا هستند و محدودیت های آنها از جمله تعطیلی بازار همچنان برقرار است.
۵۱ هزار واحد صنفی در لرستان فعال و فعالیت تمام اصناف گروه شغلی۲، سه و چهار پس از ساعت ۱۸ در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت استان ممنوع است.
۴۴هزار و ۱۲۱ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا از ابتدای شیوع تا روز ۱۴ آبان در لرستان شناسایی شده که ۸۸۰ نفر از این تعداد جان باخته اند.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy