ایرنا/ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجن با بیان اینکه در روزهای اوج گیری شیوع ویروس کرونا اصناف این شهرستان زیر ذره‌بین بازرسان قرار دارند، گفت: در یک هفته اخیر ۱۳۳ بازرسی از اصناف و واحدهای صنعتی مرکز این شهرستان انجام شد.

امیرارسلان سیدین، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجن روز دوشنبه تاکید کرد: این تعداد بازرسی از ابتدای اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جدید مقابله با شیوع کرونا، از طریق گشت‌های مشترک صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان و تعزیرات حکومتی در بازار بروجن انجام شده است.
وی افزود: در این مدت به ۳۳ واحد صنفی شامل نانوایی‌ها، غذاسراهای بیرون‌بر، میوه‌فروشی‌ها و واحدهای خدماتی برای استفاده نکردن از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، تذکر داده شد.
سیدین تصریح کرد: در این مدت ۲ واحد صنفی متخلف در بروجن به ‌علت درج نکردن قیمت به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
به گزارش ایرنا، بازرسی از واحدهای صنفی با هدف نصب برچسب قیمت بر روی اجناس، نصب نرخ‌نامه در محل کار و در معرض دید مردم، رعایت کیفیت محصولات و خدمات، استفاده از ماسک، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی صورت می‌گیرد.
هم‌اینک بیش از چهار هزار و ۵۰۰ واحد صنفی در بازار شهرستان بروجن فعالیت دارد که از این تعداد سه هزار واحد صنفی در بازار شهر بروجن مستقر است.
سیدین اظهار داشت: در همین راستا تمامی واحدهای صنفی شهرستان بروجن موظفند نسبت به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی اهتمام جدی داشته باشند.
بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday