ايرنا/ رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجن با بيان اينکه در روزهاي اوج گيري شيوع ويروس کرونا اصناف اين شهرستان زير ذره‌بين بازرسان قرار دارند، گفت: در يک هفته اخير ۱۳۳ بازرسي از اصناف و واحدهاي صنعتي مرکز اين شهرستان انجام شد.

اميرارسلان سيدين، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجن روز دوشنبه تاکيد کرد: اين تعداد بازرسي از ابتداي اعمال محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي جديد مقابله با شيوع کرونا، از طريق گشت‌هاي مشترک صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان و تعزيرات حکومتي در بازار بروجن انجام شده است.
وي افزود: در اين مدت به ۳۳ واحد صنفي شامل نانوايي‌ها، غذاسراهاي بيرون‌بر، ميوه‌فروشي‌ها و واحدهاي خدماتي براي استفاده نکردن از ماسک و رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و فاصله‌گذاري اجتماعي، تذکر داده شد.
سيدين تصريح کرد: در اين مدت ۲ واحد صنفي متخلف در بروجن به ‌علت درج نکردن قيمت به تعزيرات حکومتي معرفي شد.
به گزارش ايرنا، بازرسي از واحدهاي صنفي با هدف نصب برچسب قيمت بر روي اجناس، نصب نرخ‌نامه در محل کار و در معرض ديد مردم، رعايت کيفيت محصولات و خدمات، استفاده از ماسک، رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و فاصله‌گذاري اجتماعي صورت مي‌گيرد.
هم‌اينک بيش از چهار هزار و ۵۰۰ واحد صنفي در بازار شهرستان بروجن فعاليت دارد که از اين تعداد سه هزار واحد صنفي در بازار شهر بروجن مستقر است.
سيدين اظهار داشت: در همين راستا تمامي واحدهاي صنفي شهرستان بروجن موظفند نسبت به استفاده از ماسک و رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و فاصله‌گذاري اجتماعي اهتمام جدي داشته باشند.
بروجن در ۶۰ کيلومتري مرکز چهارمحال و بختياري واقع شده است.

آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday