فارس/ رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه گفت: هم‌اکنون ۱۴۹ بيمار کرونايي در بخش‌‌هاي ويژه بستري هستند که ۵۵ نفر از آن‌ها متصل به دستگاه تنفس مصنوعي حال وخيمي دارند.

مهدي محمدي، رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه امروز در خصوص آخرين اخبار کرونايي استان، اظهار داشت: طي ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۱ بيمار جديد با علائم بيماري کرونا در بيمارستان‌هاي استان بستري و ۲۷۹ نفر هم پس از بهبودي از بيمارستان‌ها ترخيص شده‌اند.
وي با بيان اينکه هم‌اکنون يک‌هزار و ۲۰۱ بيمار مشکوک به کرونا در بيمارستان‌هاي استان کرمانشاه بستري هستند، گفت: ۸۹۳ نفر از اين تعداد در بخش‌هاي ايزوله و ۱۵۹ نفر در بخش‌عادي و ۱۴۹ نفر در بخش‌ ويژه که ۵۵ نفر از آن‌ها با حال وخيم به دستگاه ونتيلاتور(دستگاه تنفس مصنوعي) وصل هستند.
وي با بيان اينکه هم‌اکنون براي بررسي خدمات ارائه شده به بيماران کرونايي در سنقرو کليايي همراه با رئيس دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه به اين شهرستان سفر کرده‌ايم، گفت: در مجموع از ابتداي اپيدمي تا کنون يک‌هزار و ۵۴ بيمار در شهرستان سنقرو کليايي بستري شده‌اند که بيمارستان آن ۵۸ تخت ويژه کرونايي دارد که در حال حاضر 55 بيمار بستري هستند.

آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today