ايرنا/ معاون سياسي و اجتماعي فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: يک انبار جو به دليل رعايت‌نکردن فاصله اجتماعي در خدمات‌دهي به کشاورزان و عشاير اين شهرستان پلمب شد.

حسن پيرکرمي، معاون سياسي و اجتماعي فرماندار سرپل‌ذهاب روز دوشنبه افزود: اين انبار زيرنظر امورعشايري فعاليت مي کند که در آن ۲۵۰ تن جو دپو شده بود که در پي تماس تلفني يکي از شهروندان مبني بر رعايت نشدن فاصله اجتماعي، نمايندگان ستاد کرونا در محل حضور يافتند.
وي اظهار داشت: متاسفانه مشاهده شد که حدود ۳۰۰ نفر از عشاير و روستاييان بدون رعايت هرگونه فاصله اجتماعي در اين انبار مشغول تحويل جو بودند که باتوجه به وضعيت قرمز شهرستان از لحاظ ابتلا به کرونا و همچنين اعمال محدوديت هاي کرونايي از پنجم تا ۲۱ آبان ماه اين انبار پلمب شد.
معاون سياسي و اجتماعي فرماندار سرپل ذهاب گفت: اعمال محدوديت ها و رعايت موازين بهداشتي در راستاي صيانت از سلامت مردم است و افرادي که به هر نحوي دستورالعمل هاي بهداشتي را نقض کنند بدون هيچ گونه اغماض و چشم پوشي با آن ها برخورد مي شود.
پيرکرمي گفت: در خدمات دهي به مردم در مکان هاي خدماتي بايد رعايت نوبت به منظور جلوگيري از ازدحام و رعايت فاصله اجتماعي لحاظ شود.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بيش از ۹۰ هزار تن جمعيت دارد.  

آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today