ایرنا/ معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: یک انبار جو به دلیل رعایت‌نکردن فاصله اجتماعی در خدمات‌دهی به کشاورزان و عشایر این شهرستان پلمب شد.

حسن پیرکرمی، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار سرپل‌ذهاب روز دوشنبه افزود: این انبار زیرنظر امورعشایری فعالیت می کند که در آن ۲۵۰ تن جو دپو شده بود که در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر رعایت نشدن فاصله اجتماعی، نمایندگان ستاد کرونا در محل حضور یافتند.
وی اظهار داشت: متاسفانه مشاهده شد که حدود ۳۰۰ نفر از عشایر و روستاییان بدون رعایت هرگونه فاصله اجتماعی در این انبار مشغول تحویل جو بودند که باتوجه به وضعیت قرمز شهرستان از لحاظ ابتلا به کرونا و همچنین اعمال محدودیت های کرونایی از پنجم تا ۲۱ آبان ماه این انبار پلمب شد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار سرپل ذهاب گفت: اعمال محدودیت ها و رعایت موازین بهداشتی در راستای صیانت از سلامت مردم است و افرادی که به هر نحوی دستورالعمل های بهداشتی را نقض کنند بدون هیچ گونه اغماض و چشم پوشی با آن ها برخورد می شود.
پیرکرمی گفت: در خدمات دهی به مردم در مکان های خدماتی باید رعایت نوبت به منظور جلوگیری از ازدحام و رعایت فاصله اجتماعی لحاظ شود.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.  

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today