پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي استان البرز از کشف بيش از 143 کيلوگرم ترياک از خودرو پژو 405 در عمليات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر استان‌هاي البرز و کرمان خبر داد.

سردار عباسعلي محمديان، فرمانده انتظامي استان البرز گفت: پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتي دريافتند فردي که در امر خريد و فروش مواد مخدر به صورت گسترده فعاليت دارد، به تازگي مقادير قابل توجهي مواد را از عناصر اصلي در شرق کشور تهيه و پس از بارگيري در خودرو پژو 405، قصد انتقال و تحويل آن به مشتريانش در استان‌هاي مرکزي کشور به ويژه استان البرز دارد.
وي گفت: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اعلام شد و اکيپي از ماموران آن پليس با پشتيباني و هدايت اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور جيرفت - کرمان اعزام و به طور نامحسوس اقدام به پايش و کنترل خودروهاي عبوري کرد تا اينکه با مشاهده خودرو مورد نظر بلافاصله از سوي ماموران مورد تعقيب قرار گرفت.
فرمانده انتظامي استان البرز گفت: در اين عمليات تعقيب و گريز، خودرو متوقف و ماموران در بازرسي از آن 143 کيلو و 190 گرم ترياک کشف کردند.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday