پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان البرز از کشف بیش از 143 کیلوگرم تریاک از خودرو پژو 405 در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های البرز و کرمان خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی دریافتند فردی که در امر خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده فعالیت دارد، به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد را از عناصر اصلی در شرق کشور تهیه و پس از بارگیری در خودرو پژو 405، قصد انتقال و تحویل آن به مشتریانش در استان‌های مرکزی کشور به ویژه استان البرز دارد.
وی گفت: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اعلام شد و اکیپی از ماموران آن پلیس با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور جیرفت - کرمان اعزام و به طور نامحسوس اقدام به پایش و کنترل خودروهای عبوری کرد تا اینکه با مشاهده خودرو مورد نظر بلافاصله از سوی ماموران مورد تعقیب قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در این عملیات تعقیب و گریز، خودرو متوقف و ماموران در بازرسی از آن 143 کیلو و 190 گرم تریاک کشف کردند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday