اداره کل روابط عمومي و تشريفات سازمان تعزيرات حکومتي/ سرپرست اداره کل روابط عمومي و تشريفات سازمان تعزيرات حکومتي از حکم ۱۹ ميليارد ريالي و ضبط خودرو براي عامل قاچاق مرسدس بنز خبر داد.
  
غلامرضا سالاري، سرپرست اداره کل تعزيرات حکومتي استان فارس اظهار داشت: مامورين نيروي انتظامي، يک دستگاه خودروي مرسدس بنز گذر موقت را که به طرز مشکوکي در سطح شهر شيراز تردد مي کرد، متوقف کردند.
وي افزود: خودروي مذکور فاقد مدارک و اسناد قانوني بوده که براي بررسي هاي بيشتر، خودرو توقيف و پرونده اي نيز در اين رابطه تشکيل و به تعزيرات حکومتي استان ارسال شد.
سرپرست اداره کل تعزيرات حکومتي استان فارس گفت: مالک خودروي بنز طي بازجويي هاي اوليه، هرگونه تخلف در اين رابطه را انکار کرد و اين در حالي بود که طي تحقيقات انجام شده در شعبه مشخص شد که علي رغم گذشت مدت زمان زيادي از منقضي شدن پلاک تردد خودرو ، مجوز آن تمديد نشده و به طور غيرقانوني در سطح شهر در حال تردد بوده است.
سالاري با بيان اينکه خوردوهاي وارداتي بايد با پرداخت عوارض گمرکي وارد کشور شود و در غير اينصورت قاچاق تلقي مي شود، اضافه کرد: با تکميل تحقيقات و محرز شدن تخلف، شعبه رسيدگي کننده حکم به ضبط خودروي بنز به نفع دولت و جريمه 19 ميليارد ريالي براي مالک آن صادر کرد.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online