ايرنا/ فرمانده انتظامي استان زنجان گفت: تعداد ۲۰ نفر از اراذل و اوباش شهر زنجان به جرم اخلال در نظم و امنيت و ايجاد مزاحمت به شهروندان طي پنج روز اخير از سوي پليس دستگير شده و به جرايم خود اعتراف کردند.

سردار رحيم جهانبخش، فرمانده انتظامي استان زنجان در توضيح اين خبر اظهار کرد: اين اقدام به منظور حفظ و ارتقاي سطح امنيت در شهر زنجان و در راستاي اجراي طرح ضربتي پليس به منظور برخورد و دستگيري اراذل و اوباش و مزاحمان خياباني، صورت گرفت.
وي اظهار داشت: با توجه به شکايت تعدادي از شهروندان زنجان مبني بر فعاليت هاي مجرمانه تعدادي شرور و اراذل و اوباش و ايجاد مزاحمت براي آنان، طرح برخورد با اينگونه افراد خاطي در سطح شهر زنجان اجرا و با هماهنگي مقامات قضايي استان، تحقيقات براي شناسايي و دستگيري متهمان آغاز شد.
سردار جهانبخش با بيان اينکه متهمان دستگير شده داراي سوابق کيفري در زمينه اخلال در نظم و امنيت عمومي، ضرب و شتم مردم و ديگر جرايم بودند، تصريح کرد: دستگير شدگان در بازجويي هاي صورت گرفته از سوي پليس به جرايم خود مبني بر ايجاد اخلال در نظم عمومي و همچنين ارعاب شهروندان به وسيله سلاح سرد اعتراف کردند.
وي افزود: از متهمان دستگير شده تعدادي سلاح سرد ازجمله چاقو و قمه و ديگر آلات و ادوات مجرمانه کشف شد و يک دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسيکلت نيز که از سوي آنان در اعمال مجرمانه مورد استفاده قرار مي گرفت، توسط پليس توقيف شد.
سردار جهانبخش با بيان اينکه اجراي اين طرح تا پاکسازي تمامي نقاط و محل هاي تجمع اينگونه افراد ادامه خواهد يافت، اظهار داشت: متهمان دستگير شده پس از تشکيل و تکميل پرونده به منظور اعمال قانون به دادسرا معرفي شدند.

  
  
 
 

آخرين خبر زنجان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today