ایرنا/ رئیس ستاد مبارزه با کرونا کامیاران گفت: ۱۷ واحد صنفی متخلف در این شهرستان طی ۶ روز گذشته همزمان با اعمال محدویت‌های کرونایی ویژه اصناف بخاطر عدم توجه به اخطارها و توصیه‌های بهداشتی، پلمب شد.

مسعود الماسی، رئیس ستاد مبارزه با کرونا کامیاران اظهار داشت: این واحدها بیشتر جز رسته‌های شغلی ۲، سه و چهار بودند که به علت عدم تعطیلی براساس دستورالعمل‌ها پلمب شدند و شامل قلیان‌سرا، گیم نت، چاپخانه، موسسه آموزشی علوم پایه، داروی گیاهی و موبایل فروشی هستند.
وی یادآور شد: بازرسان ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان کامیاران متشکل از نمایندگان فرمانداری، اماکن انتظامی، شبکه بهداشت و درمان، صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در قالب یک گروه در نوبت روز و شب بر فعالیت اصناف شهرستان نظارت می‌کنند.
فرماندار کامیاران افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۳ واحد صنفی متخلف در این شهرستان به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به خطر انداختن سلامت جامعه با دستور قضایی پلمب شده‌اند.
الماسی اضافه کرد: این واحدها در نتیجه ۱۲ هزار و ۸۶۹ مورد بازدید شامل ۵۹۷ مورد به صورت گروه مشترک و ۱۲ هزار و ۲۷۲ مورد نیز به صورت انفرادی پس از دادن اخطار و بی توجهی به رعایت دستورالعمل‌ها تعطیل شدند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online