مهر/ فرماندار مهدی‌شهر با بیان اینکه انتصابات بر اساس شایسته‌سالاری انجام می‌شود، گفت: هیچ فشار سیاسی برای انتصابات در شهرستان وجود نداشته است.

عبدالرضا میقانی، فرماندار مهدی‌شهر با موضوع تکریم و معارفه معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار و بخشدار مرکزی مهدی‌شهر ضمن بیان اینکه هیچ فشار سیاسی برای انتصابات در شهرستان وجود نداشته است، ابراز داشت: همه انتصابات بر اساس شایستگی افراد صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه مدیران این شهرستان اکثریت را افراد بومی، دلسوز و کاربلد تشکیل می‌دهند، افزود: حل مشکلات مردم و پاسخ مناسب به تکریم ارباب رجوع و جذب اعتبارات حوزه هر دستگاه برای پیشرفت شهرستان از مدیران دستگاه‌ها و معاونان و بخشداران انتظار می‌رود.
فرماندار مهدی‌شهر با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی می‌بایست در راستای جذب اعتبارات با دقت و سرعت بیشتری تلاش کنند، ابراز داشت: در نهایت مجموع این عوامل به پیشرفت و توسعه شهرستان کمک خواهد کرد و رونق و اشتغال را برای این منطقه به دنبال خواهد داشت.
میقانی با بیان اینکه مدیران می‌بایست پیش‌بینی‌های لازم را برای مدیریت بحران در فصل سرما را داشته باشند، تصریح کرد: آمادگی کامل و به‌روز نمودن تجهیزات، آمادگی نیروهای انسانی، برنامه‌ریزی دقیق و توجه به هشدارها در راستای خدمات‌رسانی شایسته به مردم در فصل سرما ضروری است.
وی افزود: با توجه به هشدارهای هواشناسی این مهم می‌طلبد تا قبل از وقوع بحران پیش‌بینی‌های لازم برای اسکان مسافران احتمالی، جلوگیری از انتقال ویروس کرونا و رفع نواقص موجود انجام و تقسیم وظایف به‌درستی انجام شود.
در این مراسم محمد ادب به سمت معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری و نرجس درخشنده به عنوان بخشدار مرکزی مهدی‌شهر منصوب شدند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today