مهر/ فرماندار مهدي‌شهر با بيان اينکه انتصابات بر اساس شايسته‌سالاري انجام مي‌شود، گفت: هيچ فشار سياسي براي انتصابات در شهرستان وجود نداشته است.

عبدالرضا ميقاني، فرماندار مهدي‌شهر با موضوع تکريم و معارفه معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرماندار و بخشدار مرکزي مهدي‌شهر ضمن بيان اينکه هيچ فشار سياسي براي انتصابات در شهرستان وجود نداشته است، ابراز داشت: همه انتصابات بر اساس شايستگي افراد صورت گرفته است.
وي با بيان اينکه مديران اين شهرستان اکثريت را افراد بومي، دلسوز و کاربلد تشکيل مي‌دهند، افزود: حل مشکلات مردم و پاسخ مناسب به تکريم ارباب رجوع و جذب اعتبارات حوزه هر دستگاه براي پيشرفت شهرستان از مديران دستگاه‌ها و معاونان و بخشداران انتظار مي‌رود.
فرماندار مهدي‌شهر با بيان اينکه دستگاه‌هاي اجرايي مي‌بايست در راستاي جذب اعتبارات با دقت و سرعت بيشتري تلاش کنند، ابراز داشت: در نهايت مجموع اين عوامل به پيشرفت و توسعه شهرستان کمک خواهد کرد و رونق و اشتغال را براي اين منطقه به دنبال خواهد داشت.
ميقاني با بيان اينکه مديران مي‌بايست پيش‌بيني‌هاي لازم را براي مديريت بحران در فصل سرما را داشته باشند، تصريح کرد: آمادگي کامل و به‌روز نمودن تجهيزات، آمادگي نيروهاي انساني، برنامه‌ريزي دقيق و توجه به هشدارها در راستاي خدمات‌رساني شايسته به مردم در فصل سرما ضروري است.
وي افزود: با توجه به هشدارهاي هواشناسي اين مهم مي‌طلبد تا قبل از وقوع بحران پيش‌بيني‌هاي لازم براي اسکان مسافران احتمالي، جلوگيري از انتقال ويروس کرونا و رفع نواقص موجود انجام و تقسيم وظايف به‌درستي انجام شود.
در اين مراسم محمد ادب به سمت معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري و نرجس درخشنده به عنوان بخشدار مرکزي مهدي‌شهر منصوب شدند.

آخرين خبر سمنان در اينستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today