فارس/ در پي ادعا يک نيروي شرکتي اروژانس نيشابور که علت اخراج خود را مطالبه حقوق اعلام کرده بود دانشکده علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني نيشابور و روابط عمومي مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي نيشابور جوابيه هاي صادر کرد.

در پي ادعا حسين چناراني نيروي اخراج شده اورژانس نيشابور در صحه اينستاگرام خود که عنوان کرده بود من نيروي شرکتي شهرستان نيشابور بودم، به دنبال کامنتي که زير پست ارکاني نماينده مردم نيشابور در مجلس نوشتم و حرف دلم را زدم از اورژانس اخراجم کردند، بنده فقط به خاطر مطالبه‌اي که داشتم روزگارم اين شد.
دانشکده علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني نيشابور در واکنش به ادعاي اين نيروي شرکتي، جوابيه‌اي صادر کردند.
متن اين جوابيه در ادامه آمده است:

«بسمه تعالي
جوابيه دانشکده علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني نيشابور در مورد خبر منتشر شده در فضاي مجازي مبني بر اخراج نيروي شرکتي اورژانس 115 در پي مطالبه حقوق با احترام به استحضار مي رساند بر اساس بازديدهاي دوره‌اي  و سنجش عملکرد که توسط ناظران مرکز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشکي نيشابور در ماه‌هاي گذشته صورت گرفته است با توجه به عملکرد ضعيف در ارائه خدمات درماني و رانندگي نا ايمن بر اساس گزارشات ثبت شده، از مسئول شرکت خواسته شده تا نيروي مذکور براساس دستورالعمل تا گذراندن دوره هاي آموزشي و توانمند سازي مجدد، با توجه به اهميت جان بيماران و مصدومان از ادامه شيفت به صورت عملياتي باز داشته شود.
گفتني است اين تصميم براي تمامي همکاران در صورت ضعف در عملکرد اجرا مي گردد. ايشان با دريافت اين ابلاغ شروع به نشر فيلم و اسکرين شات پيام هاي رئيس اورژانس پيش بيمارستاني در فضاي مجازي نموده است و واقعيت را به صورت ديگري نشان داده است. در خصوص شروع به کار مجدد وي، پس از نظر مسوولان مربوطه اقدام مي‌شود.
همچنين به اطلاع مي رساند حقوق همکاران شرکتي تا مهر ماه پرداخت شده است.»

روابط عمومي مرکز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشکي نيشابور نيز بيانيه اي در اين خصوص صادر کرده که متن آن در ادامه آمده است:

«بسمه تعالي
جوابيه روابط عمومي مرکز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشکي نيشابور در مورد خبر منتشر شده در فضاي مجازي مبني بر اخراج نيروي شرکتي اورژانس 115 در پي مطالبه حقوق با احترام به استحضار مي رساند بر اساس بازديدها و سنجش عملکردي که توسط ناظرين مرکز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشکي نيشابور به‌صورت مستمر صورت مي گيرد نيروهاي ضعيف شناسايي شده و تا گذراندن دوره بازآموزي و توانمند سازي مجدد در پايگاه هاي عملياتي به کار گرفته نمي شوند.
در مورد اين فرد نيز بر اساس عملکرد ضعيف در ارائه خدمات درماني و رانندگي نا ايمن، با توجه به اهميت جان بيماران و مصدومان از مسوول شرکت خواسته شده تا براساس دستورالعمل، تا گذراندن دوره هاي آموزشي و توانمند سازي مجدد، از ادامه شيفت به صورت عملياتي باز داشته شود و اين تصميم به پيام اين فرد در فضاي مجازي ارتباطي نداشته است.
ايشان با دريافت اين ابلاغ شروع به نشر فيلم و اسکرين شات پيام هاي رئيس اورژانس پيش بيمارستاني در فضاي مجازي نموده است و واقعيت را به صورت ديگري نشان داده است، در خصوص شروع به کار مجدد وي، پس از نظر مسوولان مربوطه اقدام مي‌شود.
همچنين به اطلاع مي رساند حقوق همکاران شرکتي تا مهر ماه پرداخت شده است و حقوق مهر ماه هم تا بيستم به حساب پرسنل واريز مي‌شود.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar