مهر/ کارشناس مسئول پيش بيني هواي استان اصفهان گفت: ناپايداري‌هاي جوي از روز سه شنبه تا جمعه در استان اصفهان پيش‌بيني مي‌شود.

ابراهيم هنرمند، کارشناس مسئول پيش بيني هواي استان اصفهان با اشاره به بررسي آخرين نقشه‌هاي هواشناسي استان اصفهان، اظهار کرد: بررسي اين نقشه‌ها بيانگر جوي نسبتاً پايدار طي امروز و فعاليت موج ناپايدار از روز سه شنبه تا پايان هفته در سطح استان اصفهان است.
وي افزود: بر اين اساس امروز در اکثر مناطق آسمان صاف تا قسمتي ابري و در بعد از ظهر افزايش ابر و گاهي وزش باد پيش بيني مي‌شود.
کارشناس مسئول پيش بيني هواي استان اصفهان با بيان اينکه از روز سه شنبه در اکثر مناطق استان اصفهان آسمان نيمه ابري به تدريج افزايش ابر، وزش باد و در مناطق غربي وزش باد نسبتاً شديد را پيش‌بيني مي‌کنيم، ادامه داد: اين بارش‌ها در مناطق غربي و جنوبي استان شديدتر و گاهي به صورت رگباري همراه با رعد و برق خواهد بود.
وي در خصوص وضعيت دمايي هوا نيز گفت: دماي هوا در استان اصفهان در ۲۴ ساعت آينده تغيير محسوسي را نخواهد داشت.
هنرمند با بيان اينکه دماي هواي اصفهان در گرم‌ترين و خنک‌ترين ساعات ۲۴ ساعت آينده بين ۲۶ و هفت درجه سانتي‌گراد بالاي صفر در نوسان است، تصريح کرد: همچنين در اين بازه زماني خور و بيابانک با دماي هواي ۲۸ درجه سانتي‌گراد بالاي صفر گرم‌ترين و بويين مياندشت با دماي هواي يک درجه زير صفر خنک‌ترين نقطه استان اصفهان پيش بيني شده است.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today