مهر/ کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: ناپایداری‌های جوی از روز سه شنبه تا جمعه در استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود.

ابراهیم هنرمند، کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان، اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر جوی نسبتاً پایدار طی امروز و فعالیت موج ناپایدار از روز سه شنبه تا پایان هفته در سطح استان اصفهان است.
وی افزود: بر این اساس امروز در اکثر مناطق آسمان صاف تا قسمتی ابری و در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه از روز سه شنبه در اکثر مناطق استان اصفهان آسمان نیمه ابری به تدریج افزایش ابر، وزش باد و در مناطق غربی وزش باد نسبتاً شدید را پیش‌بینی می‌کنیم، ادامه داد: این بارش‌ها در مناطق غربی و جنوبی استان شدیدتر و گاهی به صورت رگباری همراه با رعد و برق خواهد بود.
وی در خصوص وضعیت دمایی هوا نیز گفت: دمای هوا در استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی را نخواهد داشت.
هنرمند با بیان اینکه دمای هوای اصفهان در گرم‌ترین و خنک‌ترین ساعات ۲۴ ساعت آینده بین ۲۶ و هفت درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است، تصریح کرد: همچنین در این بازه زمانی خور و بیابانک با دمای هوای ۲۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای هوای یک درجه زیر صفر خنک‌ترین نقطه استان اصفهان پیش بینی شده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today