باشگاه خبرنگاران/ رئيس کل دادگستري زنجان گفت: يکي از مباحث مهم و آزاردهنده در استان زنجان، مشکل کمبود قاضي بود که حل شده است.

حجت‌الاسلام اسماعيل صادقي نيارکي، رئيس کل دادگستري زنجان اظهار کرد: استان زنجان در حوزه صلح و سازش در کشور عملکرد بسيار خوبي داشته که اين مسئله بسيار ارزشمند و قابل تقدير است.
او افزود: از زمان حضور بنده در استان زنجان دو موضوع آزاردهنده کمبود قاضي و ساختمان بود که با پيگيري‌هاي انجام شده کمبود قاضي تا حد زيادي برطرف شده و مشکل نبود ساختمان اداري هم در مساحت ۵ هزار متر مربع در حال احداث است که اميدواريم در آينده نزديک اين مشکلات به حداقل برسد.
رئيس کل دادگستري استان زنجان در ادامه با اشاره به اينکه  در دين مبين اسلام مقام قاضي بالاست و اين جايگاه با هيچ چيزي قابل مقايسه نيست گفت: ما تمام تلاش خود را براي تامين نياز‌هاي تجهيزاتي و مالي کارکنان به کار خواهيم بست.
صادقي نيارکي با بيان اينکه تلاش مضاعف و بي‌منت از ويژگي‌هاي بارز اعضاي شوراي حل اختلاف بوده به طوريکه يک چهارم پرونده‌هاي دادگستري استان زنجان به دوش اين نهاد مردمي است و خروجي بسيار خوبي داشته و ما وظيفه داريم در وسع خود پيگير مشکلات شما اعضاي شوراي حل اختلاف باشيم.
او ادامه داد: تلاش مضاعف و بي‌منت از ويژگي‌هاي بارز شورا‌هاي حل اختلاف است به طوري که يک‌چهارم پرونده‌هاي دادگستري بر دوش اين نهاد مردمي بوده و خروجي بسيار خوبي نيز داشته است.
 
 

آخرين خبر زنجان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today