رکنا/ سلطان گوجه که کشاورزان مرودشتي را به خاک سياه نشانده بود بازداشت شد.

سردار "رهام ‌بخش حبيبي فرمانده انتظامي استان، گفت: با تلاش کارآگاهان پليس آگاهي "مرودشت"، فردي که با ارائه پرينت جعلي بانکي 80 ميليارد ريال از شهروندان کلاهبرداري کرده بود دستگير شد.
سردار "رهام‌بخش حبيبي" در بيان جزئيات اين خبر گفت: در پي ارجاع چند فقره پرونده با موضوع کلاهبرداري به پليس آگاهي، موضوع شناسايي و دستگيري متهم به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وي افزود: کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان مرودشت در بازجويي از شکات، مطلع شدند که فردي به عنوان خريدار عمده گوجه‌ فرنگي پس از خريد محصول از کشاورزان با ارائه پرينت جعلي بانکي، از آنان کلاهبرداري کرده است.
سردار "حبيبي" خاطر نشان کرد: ماموران با اقدامات فني و تخصصي موفق شدند متهم را در يکي از محلات مرودشت شناسايي و وي را در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کردند.
فرمانده انتظامي استان با بيان اينکه متهم در بازجويي اوليه به 80 ميليارد ريال کلاهبرداري اقرار کرد، اظهار داشت: تا کنون 12 نفر از شکات شناسايي شده‌اند و سلطان گوجه روانه زندان شد.
اين مقام ارشد انتظامي استان با اشاره به اينکه متهم پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي و با قرار صادره روانه زندان شد، گفت: سهل‌انگاري و عدم رعايت قوانين و مقررات در انجام فعاليت‌هاي اقتصادي از عوامل زمينه‌ساز کلاهبرداري است.

آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran