صدا و سیما/ شهردار یزد با بیان این‌که دفن اموات کرونایی خارج از محدوده خلدبرین ممنوع است، گفت: قبور خانوادگی در خارج از محدوده وقفی گورستان خلدبرین ساخته می‌شود.

جمال الدین عزیزی، شهردار یزد با تکذیب فروش قبر‌های خانوادگی در محدوده وقفی خلدبرین گفت: شهرداری از این مکان به عنوان مکانی برای درآمد استفاده نمی‌کند و قبور خانوادگی در محوطه‌ای ساخته می‌شود که در محدوده وقف گورستان خلدبرین نیست. 
وی افزود: قبور خانوادگی را با قیمت ۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسانیم که با هزینه‌های امروزه می‌توان گفت که تمام هزینه را دریافت نمی‌کنیم و بخشی از هزینه از تعرفه‌های شورای اسلامی شهر پرداخت می‌شود.
شهردار یزد با اشاره به این‌که ساخت بیمارستان صحرایی رو به پایان است، گفت: کاربرد سازه‌ای با عنوان بیمارستان صحرایی را دانشگاه علوم پزشکی یزد تعیین کرده و شهرداری بر اساس لیست دانشگاه علوم پزشکی وسایل را خریداری کرده است و فقط آن را اجرا می‌کند.
عزیزی با بیان این‌که ساخت این مرکز دو میلیارد ریال برای شهرداری هزینه داشته است، ادامه داد: قرار نیست بیماران شبانه در این مکان نگهداری شوند بلکه به صورت موقت در این مکان نگهداری و درمان می‌شوند.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today