صدا و سيما/ شهردار يزد با بيان اين‌که دفن اموات کرونايي خارج از محدوده خلدبرين ممنوع است، گفت: قبور خانوادگي در خارج از محدوده وقفي گورستان خلدبرين ساخته مي‌شود.

جمال الدين عزيزي، شهردار يزد با تکذيب فروش قبر‌هاي خانوادگي در محدوده وقفي خلدبرين گفت: شهرداري از اين مکان به عنوان مکاني براي درآمد استفاده نمي‌کند و قبور خانوادگي در محوطه‌اي ساخته مي‌شود که در محدوده وقف گورستان خلدبرين نيست. 
وي افزود: قبور خانوادگي را با قيمت ۳۵ ميليون تومان به فروش مي‌رسانيم که با هزينه‌هاي امروزه مي‌توان گفت که تمام هزينه را دريافت نمي‌کنيم و بخشي از هزينه از تعرفه‌هاي شوراي اسلامي شهر پرداخت مي‌شود.
شهردار يزد با اشاره به اين‌که ساخت بيمارستان صحرايي رو به پايان است، گفت: کاربرد سازه‌اي با عنوان بيمارستان صحرايي را دانشگاه علوم پزشکي يزد تعيين کرده و شهرداري بر اساس ليست دانشگاه علوم پزشکي وسايل را خريداري کرده است و فقط آن را اجرا مي‌کند.
عزيزي با بيان اين‌که ساخت اين مرکز دو ميليارد ريال براي شهرداري هزينه داشته است، ادامه داد: قرار نيست بيماران شبانه در اين مکان نگهداري شوند بلکه به صورت موقت در اين مکان نگهداري و درمان مي‌شوند.

آخرين خبر يزد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today