ايرنا/ مراسم تشيع پيکر مرحومه «گلنار قيامتي» شهيد مدافع سلامت امروز با حضور فرماندار شهرستان همدان، رئيس دانشگاه علوم پزشکي ابن سينا، جانشين سپاه استان و جمعي از مسئولان محلي و همچنين کارکنان مراکز بهداشتي و درماني در همدان برگزار شد.

رشيد حيدري مقدم، رئيس دانشگاه علوم پزشکي ابن سيناي همدان در اين مراسم اظهار کرد: بانوي شهيده گلناز قيامتي با ۲۸ سال خدمت صادقانه در حوزه بهداشت و درمان التيام ‌دهنده آلام مردم استان همدان بود.
حيدري مقدم با بيان اينکه اين بانوي شهيده زندگي خود را فداي سلامت مردم کرد، افزود: امروز و در شرايط پيش آمده ناشي از همه گيري ويروس کرونا چشم اميد مردم و مسئولان به تلاش شبانه روزي و همت والاي مدافعان سلامت به عنوان سربازان مقدم جبهه مبارزه با اين بيماري است.
وي تلاش و خدمت شبانه روزي براي حفظ سلامت مردم را افتخاري بزرگ براي خادمان حوزه بهداشت و درمان عنوان و تاکيد کرد که با همت والاي نيروهاي خدوم درماني و همکاري و همراهي مردم و برنامه ريزي موثر دولت بر شرايط سخت شيوع بيماري و بحران ناشي از همه گيري ويروس کرونا غلبه کرده و  سلامت را به مردم هديه مي‌کنيم.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي ابن سينا همدان با بيان اينکه مبارزه با کرونا جنگي تمام عيار است، گفت: عنوان و نشان «شهيد سلامت» زيبنده اين افراد به عنوان خدمتگذار واقعي ملت و کشور است که جان خود را فداي سلامتي و نجات زندگي مردم کردند.
مرحومه «گلنار قيامتي» کمک بهيار ۵۸ ساله پس از ۲۸ سال خدمت صادقانه در مرکز آموزشي درماني فاطميه، به علت ابتلا به بيماري کرونا روز گذشته(يکشنبه) به ديدار حق شتافت.
مراسم تشييع پيکر اين شهيده مدافع حرم با حضور جمعي از شهروندان و کارکنان بخش هاي بيمارستاني همدان با رعايت پروتکل هاي بهداشتي برگزار شد.
پيش از اين نيز «سيده زهرا موسوي ارفع» بهيار بيمارستان سينا پس از ابتلا به بيماري کرونا آسماني و نامش به عنوان اولين شهيد سلامت استان همدان ماندگار شد.
 
 
  
  

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today