ایرنا/ مراسم تشیع پیکر مرحومه «گلنار قیامتی» شهید مدافع سلامت امروز با حضور فرماندار شهرستان همدان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، جانشین سپاه استان و جمعی از مسئولان محلی و همچنین کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی در همدان برگزار شد.

رشید حیدری مقدم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان در این مراسم اظهار کرد: بانوی شهیده گلناز قیامتی با ۲۸ سال خدمت صادقانه در حوزه بهداشت و درمان التیام ‌دهنده آلام مردم استان همدان بود.
حیدری مقدم با بیان اینکه این بانوی شهیده زندگی خود را فدای سلامت مردم کرد، افزود: امروز و در شرایط پیش آمده ناشی از همه گیری ویروس کرونا چشم امید مردم و مسئولان به تلاش شبانه روزی و همت والای مدافعان سلامت به عنوان سربازان مقدم جبهه مبارزه با این بیماری است.
وی تلاش و خدمت شبانه روزی برای حفظ سلامت مردم را افتخاری بزرگ برای خادمان حوزه بهداشت و درمان عنوان و تاکید کرد که با همت والای نیروهای خدوم درمانی و همکاری و همراهی مردم و برنامه ریزی موثر دولت بر شرایط سخت شیوع بیماری و بحران ناشی از همه گیری ویروس کرونا غلبه کرده و  سلامت را به مردم هدیه می‌کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان با بیان اینکه مبارزه با کرونا جنگی تمام عیار است، گفت: عنوان و نشان «شهید سلامت» زیبنده این افراد به عنوان خدمتگذار واقعی ملت و کشور است که جان خود را فدای سلامتی و نجات زندگی مردم کردند.
مرحومه «گلنار قیامتی» کمک بهیار ۵۸ ساله پس از ۲۸ سال خدمت صادقانه در مرکز آموزشی درمانی فاطمیه، به علت ابتلا به بیماری کرونا روز گذشته(یکشنبه) به دیدار حق شتافت.
مراسم تشییع پیکر این شهیده مدافع حرم با حضور جمعی از شهروندان و کارکنان بخش های بیمارستانی همدان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
پیش از این نیز «سیده زهرا موسوی ارفع» بهیار بیمارستان سینا پس از ابتلا به بیماری کرونا آسمانی و نامش به عنوان اولین شهید سلامت استان همدان ماندگار شد.
 
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today