ايرنا/ رئيس پليس راهنمايي و رانندگي شهرستان همدان گفت: محدوديت تردد خودرو در بلوار گنجنامه و ارم اين شهر از فردا سه‌شنبه به مدت يک‌ماه اجرا مي‌شود.

سرهنگ فرخ جمالي، رئيس پليس راهنمايي و رانندگي شهرستان همدان اظهار داشت: با توجه به شيوع ويروس کرونا به منظور پيشگيري از اپيدمي اين بيماري از روز بيستم آبان از ساعت ۱۶ ترددخودروها در بلوار ارم و گنجنامه ممنوع مي‌شود.
وي اضافه کرد: تيم‌هاي پليس راهور با مستقر شدن در اين مسيرها از ورود وسايل نقليه به محدوده ترافيکي جلوگيري مي‌کنند و اين محدوديت تا پاسي از بامداد ادامه دارد.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي شهرستان همدان بيان کرد: با توجه به قرار داشتن بيمارستان بهشتي در بلوار ارم، همکاري لازم از سوي تيم هاي پليس راهور براي انتقال بيماران به اين بيمارستان صورت مي‌گيرد.
سرهنگ جمالي درباره ايجاد محدوديت تردد در مسيرهاي حيدره و سد اکباتان گفت: به علت قرار داشتن چندين روستا در اين مسيرها نمي‌توان به طور کامل آنها را بست بلکه محدوديت‌هاي مقطعي در اين محل ها اعمال مي‌شود.
طبق مصوبه ستاد ملي مقابله با کرونا از فردا بيستم آبان فعاليت صنوف به جز تامين کنندگان مواد غذايي و دارويي از ساعت ۱۸ به بعد ممنوع است.

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today