صدا و سيما/ رئيس پليس راه استان ايلام از اعمال محدوديت تردد به تفرجگاه‌ها و آرامستان‌هاي سطح استان از فردا بيستم آبان ماه خبر داد.

سرهنگ رضا همتي زاده، رئيس پليس راه استان ايلام با اعلام اين خبر اظهار داشت: برابر مصوبات ستاد مقابله با  کروناي استان، اجراي انسداد و مقررات منع آمد و شد به تفرجگاه‌ها و محدوديت تردد به آرامستان‌ها از فردا در سطح استان اعمال مي‌شود.
وي با اشاره به وضعيت بحراني کرونا ويروس در استان و افزايش آمار مبتلايان افزود: محدوديت هاي مورد نظر به شکل سخت گيرانه توسط نيرو‌هاي انتظامي و پليس راه و با همکاري راهداري و شهرداري و ساير نهاد‌هاي ذيربط به مرحله اجرا در خواهد آمد.
رئيس پليس راه استان ايلام تاکيد کرد: هرگونه تردد غيرضروري مشمول تخطي از مقررات و محدوديت‌هاي طرح اعلامي بوده و توسط پليس راه با اعمال قانون ۵۰۰ هزار توماني مواجه خواهد شد.
سرهنگ همتي زاده يادآور شد: براي اجراي مراسم و آيين‌هاي مربوط به تشييع و کفن و دفن فوت شدگان با هماهنگي شهرداري و دهياري‌ها به تعدادي محدود اجازه تردد داده مي‌شود.
وي افزود: اعمال مقررات و محدوديت‌ها براي حفظ سلامت عمومي و جلوگيري از گسترش ويروس بيماري زا در جامعه است و از تمامي هم استاني‌هاي عزيز تقاضا داريم با پايبندي به مقررات تعيين شده همکاري لازم را با نيرو‌هاي انتظامي و پليس راه را داشته باشند.
استان  ۵۸۰ هزار نفري ايلام با ۱۸ هزار و ۴۸۳ مبتلا، ۴۴۱ مورد فوتي، ۳۹۱ بستري در وضعيت قرمز کرونا ويروس در کشور قرار دارد.
در استان ايلام شهرستان‌هاي ايوان، چرداول و ايلام نيز در وضعيت سياه کرونا ويروس قرار دارند.


آخرين خبر ايلام در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/